"Teplický klub se bude v termínu 26.-29.8.2019 účastnit tradičního mezinárodního turnaje v ruské Ťumeni," zní informace na klubovém webu Svarogu.

Kromě našeho celku se ho zúčastní oba finalisté ruské Superligy Ťumeň a KPRF Moskva. Dalšími zástupci ruské ligy budou Uchta a Novaja Generacija, šestým účastníkem turnaje pak bude kazašský celek MFC Ajat Rudnyj, který skončil v domácí soutěži druhý za věhlasným Kairatem Almaty a také se připravuje na Ligu mistrů.

"Turnaj bude mít obrovskou kvalitu, o tom není pochyb. Svarog si tak těsně před začátkem sezony projde ostrou generálkou, kde poměří své síly s opravdu velkými soupeři," hovoří o turnajové účasti web Svarogu Teplice.

Další aktuality

Do nové sezony povede Interobal Marek Kopecký
Do nové sezony povede Interobal Marek Kopecký 16.07.2019

Hledání nového trenéra pro sezonu je u konce. Do ročníku 2019/20 povede futsalisty Plzně bývalý reprezentant a současný trenér reprezentace U21 Marek Kopecký, který tak nahradí Davida Friče.

Sparta ulovila srbskou hvězdu Mladena Kociće
Sparta ulovila srbskou hvězdu Mladena Kociće 09.07.2019

Druhou letní posilou Sparty se stává Mladen Kocič známý jako "Cipi"! Srbský reprezentant přichází z týmu ruského mistra MFK Tjumeň.

Marko Pršič už nebude oblékat sešívaný dres
Marko Pršič už nebude oblékat sešívaný dres 08.07.2019

Jeden z nejlepších futsalustů poslední domácí ligové sezóny se v příští sezóně ve VARTA futsal lize objevovat nebude. Srb Marko Pršič svlékne sešívaný slávistický dres a stěhuje se do Rumunska.