"Teplický klub se bude v termínu 26.-29.8.2019 účastnit tradičního mezinárodního turnaje v ruské Ťumeni," zní informace na klubovém webu Svarogu.

Kromě našeho celku se ho zúčastní oba finalisté ruské Superligy Ťumeň a KPRF Moskva. Dalšími zástupci ruské ligy budou Uchta a Novaja Generacija, šestým účastníkem turnaje pak bude kazašský celek MFC Ajat Rudnyj, který skončil v domácí soutěži druhý za věhlasným Kairatem Almaty a také se připravuje na Ligu mistrů.

"Turnaj bude mít obrovskou kvalitu, o tom není pochyb. Svarog si tak těsně před začátkem sezony projde ostrou generálkou, kde poměří své síly s opravdu velkými soupeři," hovoří o turnajové účasti web Svarogu Teplice.

Další aktuality

Futsalový reprezentant David Černý debutoval ve Fortuna lize
Futsalový reprezentant David Černý debutoval ve Fortuna lize 24.05.2020

Hráč VARTA futsal ligy a české futsalové reprezentace David Černý hraje za Svarog FC Teplice. Od soboty už je ale Na stínadlech znám i jako prvoligový fotbalista FK Teplice.

Helas Brno je vítězem Virtuální VARTA futsal ligy
Helas Brno je vítězem Virtuální VARTA futsal ligy 27.04.2020

Letošní futsalová sezona je výjimečná. Má totiž dva vítěze. Koronavir zastavil veškeré dění v halách nejen v České republice a rozehraná VARTA futsal liga byla ukončena. Soutěž nebyla sice dohrána, ale vítězem soutěžního ročníku tuzemské nejvyšší futsalové soutěže byla vyhlášena Chrudim, která byla v době ukončení tohoto ligového ročníku na čele tabulky.

Koho v rudém dresu už neuvidíte?
Koho v rudém dresu už neuvidíte? 17.02.2020

Spartu na začátku nového roku čekalo několik změn, klub opustili Kristijan Grbeša, Azem Brahimi a Cristiano Cardoso.