Teprve 28 letý Marko Pršič přišel do Slavie loni v létě a v české lize se představil v nejlepším světle. Nebylo divu, má za sebou velké zkušenosti jak z klubové scény, tak i z reprezentace, kde se mu na jaře povedl husarský kousek.

Když v dubnu porazila srbská reprezentace na domácí půdě Brazílii překvapivě 3:0, Pršič vstřelil v utkání dvě branky! V naší lize si ve 24 zápasech připsal 17 vstřelených gólů a 16 asistencí.

Nyní se ale na dálku loučí, protože dnes zveřejnil na svých sociálních sítích rumunský mistr Imperial Wet, Marko Pršič se stal jeho novou posilou!

Informace je zajímavá i z toho důvodu, že zmiňovaný rumunský celek je velkým favoritem na postup z předkola Ligy mistrů do skupiny, kterou bude v Praze pořádat Sparta. Vypadá to tedy, že i sešívaní fanoušci se s ním budou moci rozloučit napřímo.

Další aktuality

Do Sparty se vrací Angellot. Opustí ji Novak?
Do Sparty se vrací Angellot. Opustí ji Novak? 03.01.2020

Futsalová Sparta ohlásila v pátek odpoledne na svém facebookovém profilu návrat kolumbijského reprezentanta Angellota.

Božoviče střídá na lavičce Slavie David Filinger
Božoviče střídá na lavičce Slavie David Filinger 02.01.2020

Významnou změnu hlásí Slavia na trenérském postu. Po roce a půl stráveném na lavičce v roli hlavního trenéra končí na vlastní žádost Ivan Božovič.

Chrudim má novou posilu, přišel Duio
Chrudim má novou posilu, přišel Duio 06.11.2019

Snad jediným týmem, který před novou sezónou neposílil hráčský kádr, byl celek ERA-PACKu Chrudim. To je ale již minulostí, minulý týden se ke kádru trenéra Condeho připojil Brazilec s albánským pasem Duio. Přichází z brazilské ligy, ale zkušenosti s Evropou má, hrál za dva italské kluby a před pár dny hrál kvalifikaci o MS za albánskou reprezentaci - se Sparťany Brahimim a Cristianem.