Teprve 28 letý Marko Pršič přišel do Slavie loni v létě a v české lize se představil v nejlepším světle. Nebylo divu, má za sebou velké zkušenosti jak z klubové scény, tak i z reprezentace, kde se mu na jaře povedl husarský kousek.

Když v dubnu porazila srbská reprezentace na domácí půdě Brazílii překvapivě 3:0, Pršič vstřelil v utkání dvě branky! V naší lize si ve 24 zápasech připsal 17 vstřelených gólů a 16 asistencí.

Nyní se ale na dálku loučí, protože dnes zveřejnil na svých sociálních sítích rumunský mistr Imperial Wet, Marko Pršič se stal jeho novou posilou!

Informace je zajímavá i z toho důvodu, že zmiňovaný rumunský celek je velkým favoritem na postup z předkola Ligy mistrů do skupiny, kterou bude v Praze pořádat Sparta. Vypadá to tedy, že i sešívaní fanoušci se s ním budou moci rozloučit napřímo.

Další aktuality

Do nové sezony povede Interobal Marek Kopecký
Do nové sezony povede Interobal Marek Kopecký 16.07.2019

Hledání nového trenéra pro sezonu je u konce. Do ročníku 2019/20 povede futsalisty Plzně bývalý reprezentant a současný trenér reprezentace U21 Marek Kopecký, který tak nahradí Davida Friče.

Svarog Teplice poletí na turnaj do Ruska
Svarog Teplice poletí na turnaj do Ruska 11.07.2019

Zajímavý turnaj čeká na sklonku srpna na hráče Svarogu Teplice. Ti se představí v ruské Ťumeni, kde tamní mistr ruské Superligy slaví 20 let od svého založení. Na akce se představí šest kvalitních klubů, z nichž se polovina bude chystat na start v Lize mistrů!

Sparta ulovila srbskou hvězdu Mladena Kociće
Sparta ulovila srbskou hvězdu Mladena Kociće 09.07.2019

Druhou letní posilou Sparty se stává Mladen Kocič známý jako "Cipi"! Srbský reprezentant přichází z týmu ruského mistra MFK Tjumeň.