Teplický tým opouští Brazilci Nene (na snímku) a Djaelson, stejně tak i Portugalec Daniel Ramos, o kterém jsme již před měsícem psali, že pro příští sezónu podepsal smlouvu s portugalským ligovým Viseu 2001 ( článek zde).

Prezident Svarogu Michail Žák naznačil, že s novým trenérem Viktorem Tarčilem by měly dorazit do klubu nové tváře, zatím ale není jasné, kdo konkrétně to bude. Rozhodnout by se ale mělo v nejbližších týdnech.

Není zatím jasné, jaký bude osud dalšího hráče teplického týmu, Jiřího Novotného. „Nejistá budoucnost visí i Jirkou Novotným, který se stále potýká se zdravotními problémy,“ psal včera klubový web svarogfc.cz.

Další aktuality

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?