Teplický tým opouští Brazilci Nene (na snímku) a Djaelson, stejně tak i Portugalec Daniel Ramos, o kterém jsme již před měsícem psali, že pro příští sezónu podepsal smlouvu s portugalským ligovým Viseu 2001 ( článek zde).

Prezident Svarogu Michail Žák naznačil, že s novým trenérem Viktorem Tarčilem by měly dorazit do klubu nové tváře, zatím ale není jasné, kdo konkrétně to bude. Rozhodnout by se ale mělo v nejbližších týdnech.

Není zatím jasné, jaký bude osud dalšího hráče teplického týmu, Jiřího Novotného. „Nejistá budoucnost visí i Jirkou Novotným, který se stále potýká se zdravotními problémy,“ psal včera klubový web svarogfc.cz.

Další aktuality

Chrudim má novou posilu, přišel Duio
Chrudim má novou posilu, přišel Duio 06.11.2019

Snad jediným týmem, který před novou sezónou neposílil hráčský kádr, byl celek ERA-PACKu Chrudim. To je ale již minulostí, minulý týden se ke kádru trenéra Condeho připojil Brazilec s albánským pasem Duio. Přichází z brazilské ligy, ale zkušenosti s Evropou má, hrál za dva italské kluby a před pár dny hrál kvalifikaci o MS za albánskou reprezentaci - se Sparťany Brahimim a Cristianem.

Radovanović pokračuje za Slavii
Radovanović pokračuje za Slavii 04.09.2019

Přesto, že jsme informovali o odchodu Marka Radovanoviče do Francie, oblékne tento srbský pivot sešívaný dres.

Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019
Po dvou letech znovu zlatí! ERA-PACK vyhrál turnaj Futsal Masters 2019 01.09.2019

Chrudimští futsalisté turnaj v partnerském městě Olešnici zvládli na výbornou. V pěti dnech odehrál ERA-PACK čtyři zápasy, všechny vyhrál a po finálovém vítězství mohl oslavit vítězství na Futsal Masters 2019.