Teplický tým opouští Brazilci Nene (na snímku) a Djaelson, stejně tak i Portugalec Daniel Ramos, o kterém jsme již před měsícem psali, že pro příští sezónu podepsal smlouvu s portugalským ligovým Viseu 2001 ( článek zde).

Prezident Svarogu Michail Žák naznačil, že s novým trenérem Viktorem Tarčilem by měly dorazit do klubu nové tváře, zatím ale není jasné, kdo konkrétně to bude. Rozhodnout by se ale mělo v nejbližších týdnech.

Není zatím jasné, jaký bude osud dalšího hráče teplického týmu, Jiřího Novotného. „Nejistá budoucnost visí i Jirkou Novotným, který se stále potýká se zdravotními problémy,“ psal včera klubový web svarogfc.cz.

Další aktuality

Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala
Úvodní příprava proti Sokilu Chmelnickij vítěze nepoznala 19.08.2019

Souboj Chrudimi a Sokilu Chmelnickij sice přinesl výraznou převahu ERA-PACKu, zároveň ale trápení v zakončení, které nakonec dospělo do remízového výsledku 1:1.

Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii
Legenda se vrací do Prahy: Sláma je ve Slavii 15.08.2019

Český futsal má několik legend, kterým budou následující generace jejich úspěchy závidět a obdivovat je ještě řadu let. Jedním z nich je Zdeněk Sláma, který toto léto mění dres a z Interobalu Plzeň se stěhuje do pražské Slavie. Ta bude čtvrtým týmem z hlavního města, jehož barvy bude populární "Slamák" hájit.

Slavia nadále s trenérem Božovičem
Slavia nadále s trenérem Božovičem 14.08.2019

Letní přestávka skončila před pár dny i pro pražskou Slavii, která zahájila přípravu na novou sezónu v domovské hale v pražském Edenu. Dlouho se spekulovalo o tom, kdo tým v nové sezóně povede, ale na postu trenéra klubové vedení změnu neudělalo. Na lavičce tak znovu budeme vídat Ivana Božoviče, zkušeného srbského kouče.