Wilde, finálová série se pro vás zatím vyvíjí nejlépe, jak jenom mohla. Panuje tedy i možná před rozhodujícím zápasem v kabině skvělá nálada?
Během celé sezony jsme měli a stále máme v týmu super atmosféru. Samozřejmě, pomohly k tomu i skvělé výsledky a teď speciálně to, že jsme už nesmírně blízko našemu společnému snu. Moc se na ten zápas těšíme.

Co zatím rozhoduje utkání s Teplicemi? Je to třeba i vaše sebevědomí po tom, co jste dokázali ukončit předčasně sezonu několik let v play off nevyřazené Chrudimi? 
Předně chci říct, že hrát proti Teplicím není vůbec nic lehkého! Mají super tým s hráči, kteří mají velkou kvalitu. Ale my jsme momentálně v nejlepší formě, která u nás může snad vůbec být. A to je podstatě to nejvíce rozhodující.

A tak máte vysněný mistrovský titul už hodně na dosah a v týmu musí teď být značná i jasná euforie. Ta by ale ještě mohla být předčasná, protože ten rozhodující krok vás teprve čeká. 
Je to tak, euforii se tedy snažíme krotit, jak jen se dá. Myslím, že se nám to poměrně daří, ovšem už se nemůžeme dočkat pondělního zápasu. Nicméně víme, že to pro nás opět nebude lehké, protože poslední krok je vždy nejtěžší.

Euforie musela být ve vašem týmu především po semifinálovém vyřazení Východočechů. Přeci jenom, ten cíl byl a stále ještě je před vámi a vy jste vyřazení obrovského favorita rychle museli pustit z hlavy... 
Když jsme vyřadili Chrudim, tak u nás převládaly samozřejmě jenom skvělé pocity! Po tolika letech nadvlády ERA-PACKu, výher a vítězství v lize i v poháru, je to pro nás velká satisfakce, že jsme dokázali tak velkého favorita vyřadit.

Jak už jsme zmínili, k vysněnému titulu vám zbývá jeden jediný krok, bude to ten nejtěžší okamžik v celém letošním ročníku VARTA futsal ligy? Nebo budete moci obrovsky těžit z toho, že máte dva, respektive tři cenné mečboly?
Já i kluci mají v hlavě teď jednu jedinou věc, a to je vyhrát titul už v pondělním zápase v Teplicích! Dali jsme obrovské úsilí do celé sezony a strašně moc si přejeme, abychom za to byli odměněni výhrou celé ligy. Byl by to historický moment pro nás všechny a hlavně pro klub, protože bychom tím přepsali dějiny českého futsalu. My jsme pro to připraveni udělat maximum!

Další aktuality

Tomáš Vnuk jde proti Spartě: Budou mne hlídat
Tomáš Vnuk jde proti Spartě: Budou mne hlídat 11.12.2019

Na konci minulé sezony slavil v dresu Sparty titul. Teď se bude Tomáš Vnuk v dresu Interobalu Plzeň usilovat o to, aby mistrovský tým neuspěl. Český reprezentant prožije velice zvláštní utkání, před kterým věří, že západočeský tým bude v neděli večer podporovat plná hala.

Černý před duelem na Slavii: Rozhodovat bude produktivita
Černý před duelem na Slavii: Rozhodovat bude produktivita 10.12.2019

Repríza semifinále play-off loňského ročníku VARTA futsal ligy je tady! Sešívaní v rámci jedenáctého kola přivítají na domácí palubovce v Edenu futsalisty Teplic. David Černý se na páteční utkání (20:00) se Slavií jistě těší, jelikož v šesti zápasech, které kapitán Svarogu proti červenobílému celku odehrál, vstřelil čtyři branky.

Ondřej Vahala: V Ostravě a Karviné to bylo super!
Ondřej Vahala: V Ostravě a Karviné to bylo super! 05.12.2019

Je to trochu neobvyklé, když futsalový brankář lituje po zápase toho, že nevstřelil branku. Reprezentační gólman Ondřej Vahala po druhém přípravném utkání proti Nizozemí, které skončilo výhrou 3:2, k tomu důvod měl. Jeho tým hrál dlouhou power play a sparťanský brankář se dostal mnohokrát do zakončení. Ani jednoho ze dvou svých protějšků se mu překonat nepodařilo.