Wilde, finálová série se pro vás zatím vyvíjí nejlépe, jak jenom mohla. Panuje tedy i možná před rozhodujícím zápasem v kabině skvělá nálada?
Během celé sezony jsme měli a stále máme v týmu super atmosféru. Samozřejmě, pomohly k tomu i skvělé výsledky a teď speciálně to, že jsme už nesmírně blízko našemu společnému snu. Moc se na ten zápas těšíme.

Co zatím rozhoduje utkání s Teplicemi? Je to třeba i vaše sebevědomí po tom, co jste dokázali ukončit předčasně sezonu několik let v play off nevyřazené Chrudimi? 
Předně chci říct, že hrát proti Teplicím není vůbec nic lehkého! Mají super tým s hráči, kteří mají velkou kvalitu. Ale my jsme momentálně v nejlepší formě, která u nás může snad vůbec být. A to je podstatě to nejvíce rozhodující.

A tak máte vysněný mistrovský titul už hodně na dosah a v týmu musí teď být značná i jasná euforie. Ta by ale ještě mohla být předčasná, protože ten rozhodující krok vás teprve čeká. 
Je to tak, euforii se tedy snažíme krotit, jak jen se dá. Myslím, že se nám to poměrně daří, ovšem už se nemůžeme dočkat pondělního zápasu. Nicméně víme, že to pro nás opět nebude lehké, protože poslední krok je vždy nejtěžší.

Euforie musela být ve vašem týmu především po semifinálovém vyřazení Východočechů. Přeci jenom, ten cíl byl a stále ještě je před vámi a vy jste vyřazení obrovského favorita rychle museli pustit z hlavy... 
Když jsme vyřadili Chrudim, tak u nás převládaly samozřejmě jenom skvělé pocity! Po tolika letech nadvlády ERA-PACKu, výher a vítězství v lize i v poháru, je to pro nás velká satisfakce, že jsme dokázali tak velkého favorita vyřadit.

Jak už jsme zmínili, k vysněnému titulu vám zbývá jeden jediný krok, bude to ten nejtěžší okamžik v celém letošním ročníku VARTA futsal ligy? Nebo budete moci obrovsky těžit z toho, že máte dva, respektive tři cenné mečboly?
Já i kluci mají v hlavě teď jednu jedinou věc, a to je vyhrát titul už v pondělním zápase v Teplicích! Dali jsme obrovské úsilí do celé sezony a strašně moc si přejeme, abychom za to byli odměněni výhrou celé ligy. Byl by to historický moment pro nás všechny a hlavně pro klub, protože bychom tím přepsali dějiny českého futsalu. My jsme pro to připraveni udělat maximum!

Další aktuality

Cíl je jasný získat co nejvíce bodů, říká Lukáš Merkl
Cíl je jasný získat co nejvíce bodů, říká Lukáš Merkl 18.08.2019

Lukáš Merkl, nejlepší střelec 2. ligy futsalu východ za loňskou sezonu, doufá, že Nejzbach ve VARTA futsal lize získá co nejvíce bodů.

Do Plzně přichází slovenský reprezentant Martin Zdráhal
Do Plzně přichází slovenský reprezentant Martin Zdráhal 17.08.2019

První letní posilou Interobalu se stal šestadvacetiletý Martin Zdráhal, který na zápas Čech přichází z klubu Wild Boys 02 Bratislava.

Cíl je minimálně play-off, říká nová posila Nejzbachu Dominik Fejl
Cíl je minimálně play-off, říká nová posila Nejzbachu Dominik Fejl 12.08.2019

Nová posila Vysokého Mýta Dominik Fejl se těší na derby s Chrudimí, ale také si uvědomuje, že Nejzbach nečeká nic jednoduchého. První derby v letošní sezóně by fanoušci měli vidět 16. 8. v Chrudimi v rámci letní přípravy.