Míro, jak zpětně hodnotíte první zápas série?
Pro nás možná až výsledkově krutá porážka. Víceméně jsme se sice celý zápas bránili, ale na druhou stranu jsme měli relativně dost brejkových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit, a naopak Sparta nás trestala z každého našeho zaváhání.

Je těžké bránit dvojici Seidler – Drahovský? Jak se dá proti takovým hráčům hrát?
Když použiju oblíbené klišé, tak hrát se dá proti každému, ale proti některým je to výrazně těžší, a to je i tento případ. Oba hráči mají obrovskou kvalitu a řeší všechny věci futsalově správně, a navíc jsou na sebe neskutečně zvyklí.

Co od vás můžeme v televizním zápase?
Jednoznačně bojovnost a zodpovědnou defenzívu, a navíc věřím, že předvedeme i sebevědomější výkon než v předchozích zápasech proti Spartě.

Je pro Démony čtvrtfinále strop nebo mohou v příští sezoně pomýšlet výš?
I týmy, které mají letos nakročeno do semifinále, měly v minulosti střídavě problémy projít přes čtvrtfinále, takže určitě všechno chce čas. Neříkám, že hned příští sezonu, ale věřím, že i Démoni se v budoucnu podívají i do dalších fází play off.

Jakou jste měl vy osobně sezonu? Jste spokojený?
I přesto, že se nám podařilo postoupit do play off, tak osobně moc spokojený nejsem. Určitě jsem si představoval, že budu v sezoně produktivnější, a navíc jsme i poměrně dost branek inkasovali. A když se k tomu přidalo zranění, kdy jsem byl mimo celý měsíc, tak to z osobního pohledu to nebyla nejlepší sezona.

Kdo podle vás vyhraje ligu?
I když letošní play off slibuje vyrovnanou podívanou a Chrudim do něho šla až ze třetího místa, tak si myslím, že zvládnou obhajobu i letos, i když to budou mít těžší než kdy jindy.

Další aktuality

Není koho pochválit, smutní mělnický šéf Šuba
Není koho pochválit, smutní mělnický šéf Šuba 17.09.2019

V prvních dvou kolech Olympik Mělník nezískal v VARTA futsal lize ani bod a to i přesto, že souboje s Libercem i Českou Lípou měl velmi dobře rozehrané. Jenže v obou zápasech Středočeši kolabovali v koncovkách zápasů a 16 inkasovaných branek ve dvou duelech, to je to, co děsí prezidenta klubu Pavla Šubu.

Cíl je jasný získat co nejvíce bodů, říká Lukáš Merkl
Cíl je jasný získat co nejvíce bodů, říká Lukáš Merkl 18.08.2019

Lukáš Merkl, nejlepší střelec 2. ligy futsalu východ za loňskou sezonu, doufá, že Nejzbach ve VARTA futsal lize získá co nejvíce bodů.

Do Plzně přichází slovenský reprezentant Martin Zdráhal
Do Plzně přichází slovenský reprezentant Martin Zdráhal 17.08.2019

První letní posilou Interobalu se stal šestadvacetiletý Martin Zdráhal, který na zápas Čech přichází z klubu Wild Boys 02 Bratislava.