Martine, jít z šestého místa v play off na Chrudim je trochu pech, nemyslíte? Minulé sezony hrál s mistrem osmý tým.

Pokud bychom to brali s ohledem na poslední roky, kdy lize s převahou dominovala pouze Chrudim, tak se to tak může zdát. V letošní sezoně jsou však tři výkonnostně srovnatelné týmy, a tak pro nás není příliš důležité na koho z nich jsme narazili.

Jak se na celou čtvrtfinálovou sérii těšíte? Zachytáte si tradičně hodně?

Na play off se těším. Je to poprvé, kdy se Mělník do vyřazovací části ligy probojoval a jsem rád, že jsem toho součástí. V mělnické brance si tradičně celkem hodně zachytám a myslím, že proti čtrnáctinásobnému mistrovi ligy to bude platit dvojnásob.

Co říkáte na výpadek chrudimské formy?

Chrudim za poslední tři zápasy udělala stejně bodů jako my, takže jsme asi v podobné formě a čtvrtfinále bude napínavé. (smích) Když budu mluvit vážně, tak tomu nepřičítám příliš velkou váhu, všechna tři utkání Chrudimi byla vyrovnaná a rozhodovali drobnosti. Jsem přesvědčený o tom, že Chrudimští jsou dostatečně zkušení na to, aby se od těchto ztrát dokázali odstřihnout a jít do play off s čistou hlavou.

A jak jste se vy oklepali z prohry na Spartě a Slavii?

My se snažíme jít zápas od zápasu, takže tyto zápasy jsou již za námi a soustředíme se jen na play off, ve kterém chceme ukázat to nejlepší, co v nás je.

Bude váš tým na play off kompletní a jak vidíte své šance?

Kompletní na všechny zápasy jistě nebudeme, ať už je to kvůli zranění nebo kvůli absencím z důvodu fotbalových priorit. Myslím ale, že byť jsou naše výkony nevyrovnané a zatím nedokážeme porážet špičku tabulky pravidelně, tak když se sejdou okolnosti, dokážeme ji občas porazit. Proto věřím že se nám Chrudim ve čtvrtfinále podaří potrápit a třeba i vyhrát nějaký zápas.

Další aktuality

Cíl je jasný získat co nejvíce bodů, říká Lukáš Merkl
Cíl je jasný získat co nejvíce bodů, říká Lukáš Merkl 18.08.2019

Lukáš Merkl, nejlepší střelec 2. ligy futsalu východ za loňskou sezonu, doufá, že Nejzbach ve VARTA futsal lize získá co nejvíce bodů.

Do Plzně přichází slovenský reprezentant Martin Zdráhal
Do Plzně přichází slovenský reprezentant Martin Zdráhal 17.08.2019

První letní posilou Interobalu se stal šestadvacetiletý Martin Zdráhal, který na zápas Čech přichází z klubu Wild Boys 02 Bratislava.

Cíl je minimálně play-off, říká nová posila Nejzbachu Dominik Fejl
Cíl je minimálně play-off, říká nová posila Nejzbachu Dominik Fejl 12.08.2019

Nová posila Vysokého Mýta Dominik Fejl se těší na derby s Chrudimí, ale také si uvědomuje, že Nejzbach nečeká nic jednoduchého. První derby v letošní sezóně by fanoušci měli vidět 16. 8. v Chrudimi v rámci letní přípravy.