Martine, jít z šestého místa v play off na Chrudim je trochu pech, nemyslíte? Minulé sezony hrál s mistrem osmý tým.

Pokud bychom to brali s ohledem na poslední roky, kdy lize s převahou dominovala pouze Chrudim, tak se to tak může zdát. V letošní sezoně jsou však tři výkonnostně srovnatelné týmy, a tak pro nás není příliš důležité na koho z nich jsme narazili.

Jak se na celou čtvrtfinálovou sérii těšíte? Zachytáte si tradičně hodně?

Na play off se těším. Je to poprvé, kdy se Mělník do vyřazovací části ligy probojoval a jsem rád, že jsem toho součástí. V mělnické brance si tradičně celkem hodně zachytám a myslím, že proti čtrnáctinásobnému mistrovi ligy to bude platit dvojnásob.

Co říkáte na výpadek chrudimské formy?

Chrudim za poslední tři zápasy udělala stejně bodů jako my, takže jsme asi v podobné formě a čtvrtfinále bude napínavé. (smích) Když budu mluvit vážně, tak tomu nepřičítám příliš velkou váhu, všechna tři utkání Chrudimi byla vyrovnaná a rozhodovali drobnosti. Jsem přesvědčený o tom, že Chrudimští jsou dostatečně zkušení na to, aby se od těchto ztrát dokázali odstřihnout a jít do play off s čistou hlavou.

A jak jste se vy oklepali z prohry na Spartě a Slavii?

My se snažíme jít zápas od zápasu, takže tyto zápasy jsou již za námi a soustředíme se jen na play off, ve kterém chceme ukázat to nejlepší, co v nás je.

Bude váš tým na play off kompletní a jak vidíte své šance?

Kompletní na všechny zápasy jistě nebudeme, ať už je to kvůli zranění nebo kvůli absencím z důvodu fotbalových priorit. Myslím ale, že byť jsou naše výkony nevyrovnané a zatím nedokážeme porážet špičku tabulky pravidelně, tak když se sejdou okolnosti, dokážeme ji občas porazit. Proto věřím že se nám Chrudim ve čtvrtfinále podaří potrápit a třeba i vyhrát nějaký zápas.

Další aktuality

Štefan Beránek: Futsal mě neskutečně baví
Štefan Beránek: Futsal mě neskutečně baví 18.09.2020

Dynamo PCO České Budějovice má za sebou ostrý start do nového ročníku 1. FUTSAL ligy. Po překvapivě těsné prohře 1:2 v Chrudimi následoval těžký direkt v domácí hale a deset branek od Slavie. Brankář Štefan Beránek si na nedostatek práce v obou zápasech nemohl stěžovat.

Michal Seidler: Letní příprava byla krutá
Michal Seidler: Letní příprava byla krutá 02.09.2020

Šestinásobný nejlepší futsalista roku Michal Seidler se stal nejzvučnější posilou Interobalu. Český reprezentant nám přiblížil, jakou mají za sebou v Plzni letní přípravu a koho považují za své největší konkurenty v nadcházející sezoně.

Slavia musí mít jen ty nejvyšší ambice, uvědomuje si Homola
Slavia musí mít jen ty nejvyšší ambice, uvědomuje si Homola 01.09.2020

Také v této sezoně bude nosit kapitánskou pásku služebně nejstarší slávistický futsalista Jan Homola. V červenobílém dresu začíná svoji sedmou sezonu. Navíc druhým rokem povede jako trenér oba juniorské týmy. Cíle má před sebou jednoznačné. Chce tři medaile.