Djaelson je již v Teplicích, kam přestoupil z brazilského klubu Mourao Futsal. Není to nezkušený hráč, má za sebou dvě sezóny v tamní elitní soutěži. Za kluby Copagril a Guarapuava odehrál 38 utkání a vstřelil v nich 7 branek.

Teď má na severu Čech při svém prvním zahraničním angažmá za úkol nahradit dvě ztráty, se kterými se musí Svarog potýkat. Od utkání proti Slavii je po zákroku Radima Záruby na dlouho mimo hru Nené. „Má pochroumané vazy v koleni, doktoři řeší, co s tím,“ řekl nám vedoucí týmu Tomáš Šebl. „Určitě nebude hrát víc jak měsíc, možné je i to, že si už v sezóně nekopne.“

Ale to není jediné oslabení Svarogu. Na tréninku se zranil také André Maluco, léčení si vyžádá delší čas a tak je již hráč doma, v jižní Americe. Druhý tým tabulky VARTA futsal ligy tak doplnil kádr a v pátek ho čeká utkání v Liberci.

Další aktuality

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?

Svarog povede od ledna nový trenér
Svarog povede od ledna nový trenér 29.12.2018

Těsně před koncem roku se ve Svarogu udála jedna velká změna. Do Teplic se vrací na post trenéra Brazilec Bruno Barbosa, který povede tým prozatím do konce sezony. David Filinger končí kvůli vysokému trestu od disciplinární komise. Provinil se na posledním ligovém zápase v Chrudimi.

Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde
Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde 16.12.2018

Před Vánoci a vstupem do roku 2019 si pražská Sparta připravila velké překvapení. Tím je příchod staronové posily, dalo by se říci až futsalové hrající legendy – Wildeho.