Dvojnásobný mistr světa, který prošel kluby jako ElPozo Murcia, Barcelona či Dinamo Moskva se po roce stráveném u brazilských Corinthians, kam odešel, aby s týmem vybojoval pohár, což se mu podařilo a on zdvihl nad hlavu nejen trofej za vítězství v brazilském poháru, ale i v lize Paulista (soutěž brazilského státu Sao Paulo), vrací zpět do Sparty. Nutno připomenout, že Wilde patřil k tahounům první poloviny sezony 2017/18, kdy v 11 ligových zápasech, do nichž stihl nastoupit, nastřílel 16 gólů a přidal navrch 5 asistencí.

Wilde podepsal nyní s klubem smlouvu na rok a půl a měl by tedy v Praze působit nejen do konce této sezony, ale i té příští.

Zda jde o poslední posilu, či ještě někdo mužstvo Sparty posílí, se nechte překvapit!

Další aktuality

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?

Svarog povede od ledna nový trenér
Svarog povede od ledna nový trenér 29.12.2018

Těsně před koncem roku se ve Svarogu udála jedna velká změna. Do Teplic se vrací na post trenéra Brazilec Bruno Barbosa, který povede tým prozatím do konce sezony. David Filinger končí kvůli vysokému trestu od disciplinární komise. Provinil se na posledním ligovém zápase v Chrudimi.