Dvojnásobný mistr světa, který prošel kluby jako ElPozo Murcia, Barcelona či Dinamo Moskva se po roce stráveném u brazilských Corinthians, kam odešel, aby s týmem vybojoval pohár, což se mu podařilo a on zdvihl nad hlavu nejen trofej za vítězství v brazilském poháru, ale i v lize Paulista (soutěž brazilského státu Sao Paulo), vrací zpět do Sparty. Nutno připomenout, že Wilde patřil k tahounům první poloviny sezony 2017/18, kdy v 11 ligových zápasech, do nichž stihl nastoupit, nastřílel 16 gólů a přidal navrch 5 asistencí.

Wilde podepsal nyní s klubem smlouvu na rok a půl a měl by tedy v Praze působit nejen do konce této sezony, ale i té příští.

Zda jde o poslední posilu, či ještě někdo mužstvo Sparty posílí, se nechte překvapit!

Další aktuality

Teplice se loučí s třemi hráči, odejde i Novotný?
Teplice se loučí s třemi hráči, odejde i Novotný? 12.06.2019

Poté, co se Svarog Teplice dohodl s novým trenérem na spolupráci, zveřejnil na klubovém webu také informaci, hovořící o odchod tří zahraničních hráčů ze svého kádru. Navíc se neví, zda na severu Čech bude pokračovat bývalý český reprezentant Jiří Novotný.

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.