„Chtěli bychom v první řadě poděkovat Radku Lobovi a Markusi Heinleinovi za rychlé jednání a umožnění hostování. Nebýt jejich vstřícného přístupu, nestihli bychom Tomáše Vnuka převést k nám ještě před večerním zápasem,“ poděkoval plzeňskému vedení prezident Sparty Ago Simitči a dodal: „Jsem velmi rád, že Tomáše můžeme přivítat v našich řadách. Trenér Beni o jeho služby velmi stál, protože ví, jak kvalitní hráč Vnouče je. Už měl tu možnost ho mít ve svém týmu a přispěl k tomu, že se z něj stal jeden z nejproduktivnějších hráčů v českém futsale. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a věříme, že se Tomášovi bude v rudém dresu dařit!“

Další aktuality

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?

Svarog povede od ledna nový trenér
Svarog povede od ledna nový trenér 29.12.2018

Těsně před koncem roku se ve Svarogu udála jedna velká změna. Do Teplic se vrací na post trenéra Brazilec Bruno Barbosa, který povede tým prozatím do konce sezony. David Filinger končí kvůli vysokému trestu od disciplinární komise. Provinil se na posledním ligovém zápase v Chrudimi.

Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde
Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde 16.12.2018

Před Vánoci a vstupem do roku 2019 si pražská Sparta připravila velké překvapení. Tím je příchod staronové posily, dalo by se říci až futsalové hrající legendy – Wildeho.