„Chtěli bychom v první řadě poděkovat Radku Lobovi a Markusi Heinleinovi za rychlé jednání a umožnění hostování. Nebýt jejich vstřícného přístupu, nestihli bychom Tomáše Vnuka převést k nám ještě před večerním zápasem,“ poděkoval plzeňskému vedení prezident Sparty Ago Simitči a dodal: „Jsem velmi rád, že Tomáše můžeme přivítat v našich řadách. Trenér Beni o jeho služby velmi stál, protože ví, jak kvalitní hráč Vnouče je. Už měl tu možnost ho mít ve svém týmu a přispěl k tomu, že se z něj stal jeden z nejproduktivnějších hráčů v českém futsale. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a věříme, že se Tomášovi bude v rudém dresu dařit!“

Další aktuality

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?

Svarog povede od ledna nový trenér
Svarog povede od ledna nový trenér 29.12.2018

Těsně před koncem roku se ve Svarogu udála jedna velká změna. Do Teplic se vrací na post trenéra Brazilec Bruno Barbosa, který povede tým prozatím do konce sezony. David Filinger končí kvůli vysokému trestu od disciplinární komise. Provinil se na posledním ligovém zápase v Chrudimi.