„Chtěli bychom v první řadě poděkovat Radku Lobovi a Markusi Heinleinovi za rychlé jednání a umožnění hostování. Nebýt jejich vstřícného přístupu, nestihli bychom Tomáše Vnuka převést k nám ještě před večerním zápasem,“ poděkoval plzeňskému vedení prezident Sparty Ago Simitči a dodal: „Jsem velmi rád, že Tomáše můžeme přivítat v našich řadách. Trenér Beni o jeho služby velmi stál, protože ví, jak kvalitní hráč Vnouče je. Už měl tu možnost ho mít ve svém týmu a přispěl k tomu, že se z něj stal jeden z nejproduktivnějších hráčů v českém futsale. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a věříme, že se Tomášovi bude v rudém dresu dařit!“

Další aktuality

Teplice se loučí s třemi hráči, odejde i Novotný?
Teplice se loučí s třemi hráči, odejde i Novotný? 12.06.2019

Poté, co se Svarog Teplice dohodl s novým trenérem na spolupráci, zveřejnil na klubovém webu také informaci, hovořící o odchod tří zahraničních hráčů ze svého kádru. Navíc se neví, zda na severu Čech bude pokračovat bývalý český reprezentant Jiří Novotný.

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.