Patrně v rámci snahy snížit přestupní částku byl poprvé ve futsalové historii podán podnět k Arbitrážní komisi. Pro futsal jako celek došlo k precedentnímu výkladu platnosti opčního práva, potvrzení platnosti smlouvy a sankčních postupů vůči hráči, který neplnil své povinnosti, z této smlouvy vyplývající.

K dohodě poté nakonec došlo, a Hrdina za jednu z nejvyšších částek, která kdy byla v rámci českého futsalového prostředí vyplacena, přestupuje do klubu AC Sparta Praha.

S ohledem na události, které této dohodě o přestupu předcházely, zvážíme jako klub podání podnětu kompetentním orgánům Svazu futsalu České republiky, ve věci zásadních porušení Etického a Disciplinárního řádu.

Další aktuality

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?