Patrně v rámci snahy snížit přestupní částku byl poprvé ve futsalové historii podán podnět k Arbitrážní komisi. Pro futsal jako celek došlo k precedentnímu výkladu platnosti opčního práva, potvrzení platnosti smlouvy a sankčních postupů vůči hráči, který neplnil své povinnosti, z této smlouvy vyplývající.

K dohodě poté nakonec došlo, a Hrdina za jednu z nejvyšších částek, která kdy byla v rámci českého futsalového prostředí vyplacena, přestupuje do klubu AC Sparta Praha.

S ohledem na události, které této dohodě o přestupu předcházely, zvážíme jako klub podání podnětu kompetentním orgánům Svazu futsalu České republiky, ve věci zásadních porušení Etického a Disciplinárního řádu.

Další aktuality

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.

Uroš Krasnič - další reprezentant Srbska v sešívaném
Uroš Krasnič - další reprezentant Srbska v sešívaném 13.08.2018

Druhý srbský hráč s reprezentačními zkušenostmi, účastník Mistrovství Evropy, Uroš Krasnič, z týmu srbského vicemistra KMF Nova Pazova, posílí Slavii Praha.

Dres Slavie oblékne Marko Pršič
Dres Slavie oblékne Marko Pršič 10.08.2018

Srbský reprezentant Marko Pršič, hráč jednoho z nejlepších evropských klubů Ekonomacu Kragujevac, oblékne dres Slavie a pevně věříme, že se stane jednou z nejvýraznějších postav letošního ročníku VARTA futsal ligy.