„Paradoxně jsme byli s Tonym domluvení už na začátku minulé sezony, kdy začínal náš projekt Nová Sparta. Vedení Slavie ho ale přesvědčilo, aby zůstal u nich. V lednu, když se ozval, že má v klubu nějaké problémy a jestli o něj mám dál zájem, řekl jsem, že ano, ale pokud to myslí vážně, musí k nám jít okamžitě, i za cenu toho, že nějakou dobu nebude hrát,“ objasnil trenér Sparty Beni Simitči

„Je to jeden z nejlepších českých útočníků, o čemž svědčí i jeho obdivuhodná bilance. Odehrál více než sto zápasů a má více než bod na zápas, i proto jsem o jeho služby měl dlouho zájem. Je to hráč, který umí dávat góly v těžkých a klíčových zápasech, a to jak v lize, play off, tak v reprezentaci. Pevně věřím, že Tonyho dostaneme minimálně do takové formy, jakou měl ve svých nejlepších časech, ne-li do ještě lepší. Jsem rád, že ho konečně můžu v klubu oficiálně přivítat, i když jsem ho tak nějak vítal od ledna,“ dodal kouč Sparty.

Další aktuality

Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka
Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka 29.08.2018

Ještě na jaře bojoval v dresu Sparty, nyní bude patřit k oporám Bazooky Uherské Hradiště. Patrik Levčík, který měl v minulé sezóně také premiéru v národním týmu, nyní bude jednou z nejvýraznějších postav ligového nováčka.

Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil
Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil 27.08.2018

Futsalisté chrudimského ERA-PACKu vyhráli v přípravě podruhé za sebou. Po skalpu Pineroly Bratislava si doma poradili s týmem Sokilu Chmelnickyj v poměru 4:2, z chrudimského výběru byl nejvíce vidět Tomáš Koudelka, který se v prvním domácím zápase představil fanouškům hattrickem.

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.