„Paradoxně jsme byli s Tonym domluvení už na začátku minulé sezony, kdy začínal náš projekt Nová Sparta. Vedení Slavie ho ale přesvědčilo, aby zůstal u nich. V lednu, když se ozval, že má v klubu nějaké problémy a jestli o něj mám dál zájem, řekl jsem, že ano, ale pokud to myslí vážně, musí k nám jít okamžitě, i za cenu toho, že nějakou dobu nebude hrát,“ objasnil trenér Sparty Beni Simitči

„Je to jeden z nejlepších českých útočníků, o čemž svědčí i jeho obdivuhodná bilance. Odehrál více než sto zápasů a má více než bod na zápas, i proto jsem o jeho služby měl dlouho zájem. Je to hráč, který umí dávat góly v těžkých a klíčových zápasech, a to jak v lize, play off, tak v reprezentaci. Pevně věřím, že Tonyho dostaneme minimálně do takové formy, jakou měl ve svých nejlepších časech, ne-li do ještě lepší. Jsem rád, že ho konečně můžu v klubu oficiálně přivítat, i když jsem ho tak nějak vítal od ledna,“ dodal kouč Sparty.

Další aktuality

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.

Uroš Krasnič - další reprezentant Srbska v sešívaném
Uroš Krasnič - další reprezentant Srbska v sešívaném 13.08.2018

Druhý srbský hráč s reprezentačními zkušenostmi, účastník Mistrovství Evropy, Uroš Krasnič, z týmu srbského vicemistra KMF Nova Pazova, posílí Slavii Praha.

Dres Slavie oblékne Marko Pršič
Dres Slavie oblékne Marko Pršič 10.08.2018

Srbský reprezentant Marko Pršič, hráč jednoho z nejlepších evropských klubů Ekonomacu Kragujevac, oblékne dres Slavie a pevně věříme, že se stane jednou z nejvýraznějších postav letošního ročníku VARTA futsal ligy.