„Paradoxně jsme byli s Tonym domluvení už na začátku minulé sezony, kdy začínal náš projekt Nová Sparta. Vedení Slavie ho ale přesvědčilo, aby zůstal u nich. V lednu, když se ozval, že má v klubu nějaké problémy a jestli o něj mám dál zájem, řekl jsem, že ano, ale pokud to myslí vážně, musí k nám jít okamžitě, i za cenu toho, že nějakou dobu nebude hrát,“ objasnil trenér Sparty Beni Simitči

„Je to jeden z nejlepších českých útočníků, o čemž svědčí i jeho obdivuhodná bilance. Odehrál více než sto zápasů a má více než bod na zápas, i proto jsem o jeho služby měl dlouho zájem. Je to hráč, který umí dávat góly v těžkých a klíčových zápasech, a to jak v lize, play off, tak v reprezentaci. Pevně věřím, že Tonyho dostaneme minimálně do takové formy, jakou měl ve svých nejlepších časech, ne-li do ještě lepší. Jsem rád, že ho konečně můžu v klubu oficiálně přivítat, i když jsem ho tak nějak vítal od ledna,“ dodal kouč Sparty.

Další aktuality

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?

Svarog povede od ledna nový trenér
Svarog povede od ledna nový trenér 29.12.2018

Těsně před koncem roku se ve Svarogu udála jedna velká změna. Do Teplic se vrací na post trenéra Brazilec Bruno Barbosa, který povede tým prozatím do konce sezony. David Filinger končí kvůli vysokému trestu od disciplinární komise. Provinil se na posledním ligovém zápase v Chrudimi.

Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde
Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde 16.12.2018

Před Vánoci a vstupem do roku 2019 si pražská Sparta připravila velké překvapení. Tím je příchod staronové posily, dalo by se říci až futsalové hrající legendy – Wildeho.