„Paradoxně jsme byli s Tonym domluvení už na začátku minulé sezony, kdy začínal náš projekt Nová Sparta. Vedení Slavie ho ale přesvědčilo, aby zůstal u nich. V lednu, když se ozval, že má v klubu nějaké problémy a jestli o něj mám dál zájem, řekl jsem, že ano, ale pokud to myslí vážně, musí k nám jít okamžitě, i za cenu toho, že nějakou dobu nebude hrát,“ objasnil trenér Sparty Beni Simitči

„Je to jeden z nejlepších českých útočníků, o čemž svědčí i jeho obdivuhodná bilance. Odehrál více než sto zápasů a má více než bod na zápas, i proto jsem o jeho služby měl dlouho zájem. Je to hráč, který umí dávat góly v těžkých a klíčových zápasech, a to jak v lize, play off, tak v reprezentaci. Pevně věřím, že Tonyho dostaneme minimálně do takové formy, jakou měl ve svých nejlepších časech, ne-li do ještě lepší. Jsem rád, že ho konečně můžu v klubu oficiálně přivítat, i když jsem ho tak nějak vítal od ledna,“ dodal kouč Sparty.

Další aktuality

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?