Po dlouhé pauze je tu příprava na novou sezonu 2018/19. Jak ses těšil zpět do ČR?
Ano, je to tady. Dobil jsem baterie a konečně tu je nová sezona! Věřím, že pro mě i pro tým bude ještě lepší, než ta minulá.

Užil sis volný čas v Brazílii? Jak jsi ho trávil?  
Samozřejmě. Je to vždycky super vrátit se zpět do své země. Moc jsem si užíval s mou rodinou a přáteli, především se svým synem.

Jak ses během volna udržoval ve formě?
Zúčastnil jsem se několika zápasů a i trénoval, abych formu úplně neztratil.

Musí být těžké opustit syna a rodinu na tak dlouhý čas během sezony. Jak to zvládáš?
Tohle je to nejhorší. Je to opravdu velmi složité opustit ty, které milujeme. Snažím se to usnadnit nám všem tím, že jim každý den volám přes video hovor.

Co čekáš od nové sezony? Těšíš se?
Cítím se velmi sebejistě. Věřím, že budeme ještě silnější než minulý rok, a že se nám povede dostat se ještě dál. Těším se.

Je skvělé, že zůstáváš u Svarogu i nadále. Měl jsi nabídky i od jiných klubů?         
Ano, pár nabídek jsem obdržel, ale preferoval jsem zůstat ve Svarogu. Jsou tu dobré pracovní podmínky a vím, že můžeme dokázat velké věci. Jsem tu šťastný.

Svarog získal nového brankáře Jeronima, také z Brazílie. Znáš ho?
Osobně ho neznám. Vím, že už za Teplice hrál a slyšel jsem o něm mnoho dobrých věcí. Doufám, že nám tuto sezonu hodně pomůže. Přeji mu hodně štěstí!

Po zdravotní stránce je u tebe všechno v pořádku?
Ano. Cítím se dobře a motivovaně pomoci Svarogu odehrát skvělou sezonu.

Další aktuality

ROZHOVOR TÝDNE: Žežulka má reflex po mámě, která chytala házenou
ROZHOVOR TÝDNE: Žežulka má reflex po mámě, která chytala házenou 22.10.2018

Futsalová Slavia má mezi třemi tyčemi velký klenot. Málokterý brankář předvádí v sedmnácti letech takové výkony jako Jan Žežulka. Po zranění Karpiaka naskočil do pražského derby, ve kterém předvedl, že se s ním musí do budoucna počítat.

Jsem z toho smutný, přiznává po odchodu z Gardenline Václav Kubíček
Jsem z toho smutný, přiznává po odchodu z Gardenline Václav Kubíček 17.10.2018

Minulý týden opustili Gardenline Litoměřice dva hráči, Radim Záruba a Michal Jiráský, z těch známějších jmen odešel také brankář Václav Kubíček. Aktuálně se vrátil do mateřského Vyškova, ale dá se předpokládat, že po brankáři s více než dvěma stovkami ligových startů zatouží další tým. I přes nečekaný konec v Litoměřicích nedá 26 letý hráč na klub dopustit, byť je z odchodu smutný. I to si přečtete v našem rozhovoru!

Božovič: V LIberci budeme chtít prosadit svůj styl hry
Božovič: V LIberci budeme chtít prosadit svůj styl hry 28.09.2018

Trenér Ivan Božovič připravuje tým na utkání třetího kola VARTA futsal ligy, které sehrajeme na půdě nováčka v Liberci, kde se střetneme s domácími FTZS (utkání druhého kola se Spartou je odloženo jako televizní na 12.10). Liberec v prvním kola dostal třináct branek na Spartě, ve druhém kole však vysoko doma porazil Českou Lípu.