V Teplicích se radují, že se do jejich města vrací António Jerónimo, 36 letý brankář, který v sezóně 2014/2015 oblékal dres Balticflory. A to v sezóně, kdy klub získal Pohár FAČR a bojoval s Chrudimí ve finále ligy. Poté se klub rozpadl, ale na tohoto brankáře se nezapomnělo. Nyní se tady do české ligy vrací a možná vyřeší strasti na důležitém postu, vždyť Svarog vystřídal v průběhu sezóny mezi tyčemi 5 brankářů, což byl nejvyšší počet v lize.

Premiéru v české lize pak bude mít nová posila pražské Slavie, kterou je bývalý brankář Slovanu Bratislava Marek Karpiak. Slavia to oznámila na svých sociálních sítích a čerstvý držitel slovenského titulu se stěhuje do Prahy, kde rozšíří počet zástupců slovenského futsalu.

Další aktuality

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.

Uroš Krasnič - další reprezentant Srbska v sešívaném
Uroš Krasnič - další reprezentant Srbska v sešívaném 13.08.2018

Druhý srbský hráč s reprezentačními zkušenostmi, účastník Mistrovství Evropy, Uroš Krasnič, z týmu srbského vicemistra KMF Nova Pazova, posílí Slavii Praha.

Dres Slavie oblékne Marko Pršič
Dres Slavie oblékne Marko Pršič 10.08.2018

Srbský reprezentant Marko Pršič, hráč jednoho z nejlepších evropských klubů Ekonomacu Kragujevac, oblékne dres Slavie a pevně věříme, že se stane jednou z nejvýraznějších postav letošního ročníku VARTA futsal ligy.