V Teplicích se radují, že se do jejich města vrací António Jerónimo, 36 letý brankář, který v sezóně 2014/2015 oblékal dres Balticflory. A to v sezóně, kdy klub získal Pohár FAČR a bojoval s Chrudimí ve finále ligy. Poté se klub rozpadl, ale na tohoto brankáře se nezapomnělo. Nyní se tady do české ligy vrací a možná vyřeší strasti na důležitém postu, vždyť Svarog vystřídal v průběhu sezóny mezi tyčemi 5 brankářů, což byl nejvyšší počet v lize.

Premiéru v české lize pak bude mít nová posila pražské Slavie, kterou je bývalý brankář Slovanu Bratislava Marek Karpiak. Slavia to oznámila na svých sociálních sítích a čerstvý držitel slovenského titulu se stěhuje do Prahy, kde rozšíří počet zástupců slovenského futsalu.

Další aktuality

Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu
Slavia zahájila spolupráci s Bardral Urayasu 25.03.2019

Prezident japonského futsalového klubu Bardral Urayasu, hrajícího nejvyšší ligovou soutěž své země, pan Seigi Kitano, a prezident SK Slavia Praha pan Daniel Kolman, podepsali v Praze Memorandum o vzájemné úzké spolupráci těchto klubů.

Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka
Svarog posiluje. Musí, rozrostla se mu marodka 05.02.2019

Příchod dalšího zahraničního hráče hlásí teplický Svarog. Tentokrát proto, že dlouhodobě přišel o dva zraněné hráče a tak bylo potřeba kádr trenéra Barbosy vyztužit. Z jihoamerického kontinentu přicestoval 26 letý Djaelson Filho.

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?