V Teplicích se radují, že se do jejich města vrací António Jerónimo, 36 letý brankář, který v sezóně 2014/2015 oblékal dres Balticflory. A to v sezóně, kdy klub získal Pohár FAČR a bojoval s Chrudimí ve finále ligy. Poté se klub rozpadl, ale na tohoto brankáře se nezapomnělo. Nyní se tady do české ligy vrací a možná vyřeší strasti na důležitém postu, vždyť Svarog vystřídal v průběhu sezóny mezi tyčemi 5 brankářů, což byl nejvyšší počet v lize.

Premiéru v české lize pak bude mít nová posila pražské Slavie, kterou je bývalý brankář Slovanu Bratislava Marek Karpiak. Slavia to oznámila na svých sociálních sítích a čerstvý držitel slovenského titulu se stěhuje do Prahy, kde rozšíří počet zástupců slovenského futsalu.

Další aktuality

Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka
Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka 29.08.2018

Ještě na jaře bojoval v dresu Sparty, nyní bude patřit k oporám Bazooky Uherské Hradiště. Patrik Levčík, který měl v minulé sezóně také premiéru v národním týmu, nyní bude jednou z nejvýraznějších postav ligového nováčka.

Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil
Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil 27.08.2018

Futsalisté chrudimského ERA-PACKu vyhráli v přípravě podruhé za sebou. Po skalpu Pineroly Bratislava si doma poradili s týmem Sokilu Chmelnickyj v poměru 4:2, z chrudimského výběru byl nejvíce vidět Tomáš Koudelka, který se v prvním domácím zápase představil fanouškům hattrickem.

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.