V Teplicích se radují, že se do jejich města vrací António Jerónimo, 36 letý brankář, který v sezóně 2014/2015 oblékal dres Balticflory. A to v sezóně, kdy klub získal Pohár FAČR a bojoval s Chrudimí ve finále ligy. Poté se klub rozpadl, ale na tohoto brankáře se nezapomnělo. Nyní se tady do české ligy vrací a možná vyřeší strasti na důležitém postu, vždyť Svarog vystřídal v průběhu sezóny mezi tyčemi 5 brankářů, což byl nejvyšší počet v lize.

Premiéru v české lize pak bude mít nová posila pražské Slavie, kterou je bývalý brankář Slovanu Bratislava Marek Karpiak. Slavia to oznámila na svých sociálních sítích a čerstvý držitel slovenského titulu se stěhuje do Prahy, kde rozšíří počet zástupců slovenského futsalu.

Další aktuality

Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu
Hrdina míří do Švýcarska! Bude hrát za Minervu 01.01.2019

Futsalista Antonín Hrdina odchází z pražské Sparty na hostování do švýcarské Minervy. Co ke svému přesunu říká a jak se rodil?

Svarog povede od ledna nový trenér
Svarog povede od ledna nový trenér 29.12.2018

Těsně před koncem roku se ve Svarogu udála jedna velká změna. Do Teplic se vrací na post trenéra Brazilec Bruno Barbosa, který povede tým prozatím do konce sezony. David Filinger končí kvůli vysokému trestu od disciplinární komise. Provinil se na posledním ligovém zápase v Chrudimi.

Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde
Návrat hrající legendy! Po roce bude rudý dres opět oblékat zkušený Wilde 16.12.2018

Před Vánoci a vstupem do roku 2019 si pražská Sparta připravila velké překvapení. Tím je příchod staronové posily, dalo by se říci až futsalové hrající legendy – Wildeho.