„Tonda s námi opravdu odcestoval na utkání v Chrudimi,“ potvrdil předseda Sparty Ago Simitči a prozradil, jak se situace kolem hráče vyvíjí: „Navzdory veškerému úsilí, které jsem dal do jednání s předsedou Slavie Praha, jsme pokaždé dostali na žádost o přestup Antonína Hrdiny do Sparty negativní odpověď. A to i přesto, že hráč sám ve Slavii oznámil, že v klubu dál působit nechce a chce přestoupit k nám.“

„Snažili jsme se vše vyřešit dohodou, protože nám záleží na tom, aby Sparta se Slavií měla dobré vztahy. Ačkoliv jde o velké rivaly, tak jde pořád o dva pražské kluby. Zároveň jsme nechtěli, aby Slavia bránila dalšímu růstu a vývoji hráče. Druhá strana bohužel naše nabídky nevyslyšela,“ opakoval Ago Simitči a objasnil, jaké nastanou další kroky: „Museli jsme přistoupit k tomu, že si na přestup Antonína Hrdiny počkáme. Nechceme, aby veřejnost dělala rychlé závěry a chceme ji uklidnit tím, že Antonín Hrdina bude s námi ve Spartě trénovat. Bohužel nebude moci hrát play off, ale mohu potvrdit, že až 1. srpna2018 vyprší jeho současná smlouva ve Slavii, stane se naším hráčem. Uděláme vše proto, aby Tonda nepocítil žádný propad ve své fyzické kondici, či herních kvalitách a byl připravený na novou sezonu.“  

Další aktuality

Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka
Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka 29.08.2018

Ještě na jaře bojoval v dresu Sparty, nyní bude patřit k oporám Bazooky Uherské Hradiště. Patrik Levčík, který měl v minulé sezóně také premiéru v národním týmu, nyní bude jednou z nejvýraznějších postav ligového nováčka.

Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil
Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil 27.08.2018

Futsalisté chrudimského ERA-PACKu vyhráli v přípravě podruhé za sebou. Po skalpu Pineroly Bratislava si doma poradili s týmem Sokilu Chmelnickyj v poměru 4:2, z chrudimského výběru byl nejvíce vidět Tomáš Koudelka, který se v prvním domácím zápase představil fanouškům hattrickem.

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.