„Tonda s námi opravdu odcestoval na utkání v Chrudimi,“ potvrdil předseda Sparty Ago Simitči a prozradil, jak se situace kolem hráče vyvíjí: „Navzdory veškerému úsilí, které jsem dal do jednání s předsedou Slavie Praha, jsme pokaždé dostali na žádost o přestup Antonína Hrdiny do Sparty negativní odpověď. A to i přesto, že hráč sám ve Slavii oznámil, že v klubu dál působit nechce a chce přestoupit k nám.“

„Snažili jsme se vše vyřešit dohodou, protože nám záleží na tom, aby Sparta se Slavií měla dobré vztahy. Ačkoliv jde o velké rivaly, tak jde pořád o dva pražské kluby. Zároveň jsme nechtěli, aby Slavia bránila dalšímu růstu a vývoji hráče. Druhá strana bohužel naše nabídky nevyslyšela,“ opakoval Ago Simitči a objasnil, jaké nastanou další kroky: „Museli jsme přistoupit k tomu, že si na přestup Antonína Hrdiny počkáme. Nechceme, aby veřejnost dělala rychlé závěry a chceme ji uklidnit tím, že Antonín Hrdina bude s námi ve Spartě trénovat. Bohužel nebude moci hrát play off, ale mohu potvrdit, že až 1. srpna2018 vyprší jeho současná smlouva ve Slavii, stane se naším hráčem. Uděláme vše proto, aby Tonda nepocítil žádný propad ve své fyzické kondici, či herních kvalitách a byl připravený na novou sezonu.“  

Další aktuality

Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky
Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky 10.05.2018

Chrudimští fanoušci ještě ani pořádně nemohli vstřebat oslavy mistrovského titulu, vedení klubu však nelení a velmi rychle tvoří mužstvo pro následující sezónu. Krátce po konci předchozího ročníku přichází potvrzené první jméno. Na začátku února se k ERA-PACKu připojil Brazilec Éverton, který prokázal své kvality a byl zde spokojen, z čehož pramenilo prodloužení smlouvy na další dva roky!

Ivan Božovič novým trenérem Slavie
Ivan Božovič novým trenérem Slavie 19.04.2018

Pohybem v realizačním týmu začíná příprava Slavie na novou sezonu. Novým hlavním trenérem se stane Ivan Božovič, srbský futsalový trenér nejvyšší evropské třídy. Odborník za kterým stojí mnoho úspěchů na klubové i mezinárodní scéně. Pro Slavii je velkou ctí, že se s tímto kvalitním trenérem mohla dohodnout na spolupráci a povede náš klub.

Litoměřice pro letošek uzavřely kádr. Posledními posilami jsou Two a Kubíček
Litoměřice pro letošek uzavřely kádr. Posledními posilami jsou Two a Kubíček 21.02.2018

Chybí dohrát tři zápasy základní části VARTA futsal ligy. Dvanáctého února došlo k uzavření soupisek ligových týmů s možností posílit se o jednoho českého hráče. Jaké změny se tedy udály v litoměřickém klubu?