Odchod Douglase Graciana na hostování do Slavie Praha jste jistě zaznamenali. Ale co příchody? Už v domácím utkání proti Jeseníku se mezi střelce zapsal novic v týmu, brazilský univerzál Ge (celým svým jménem Ferreiera Silva Jefferson). Poslední zahraniční akvizicí se poté stal Pereira Paiva Robert Weyne - Two. Ten již v našem klubu v minulé sezoně působil. Blýsknul se například dvěma brankami do sítě Chrudimi při remíze 2:2. V minulém ročníku ho však provázelo nepříjemné zranění a v deseti zápasech si připsal šest branek. Do litoměřické ofenzivy bude však velkou posilou, která by se měla představit již v pátek proti Vysokému Mýtu.

Vedení klubu dále využilo i možného posílení o českého hráče a z druholigového Vyškova přichází na hostování po ukončení angažmá ve Slavii Praha člen širšího kádru reprezentace ČR brankář Václav Kubíček. Který tak doplnil Johana Vavreka a zároveň i trenéra brankářů Davida Šimona. Kubíček nastoupil do 219 ligových zápasů a to v dresu Tanga Brno, Rádia Krokodýl Brno, Interobalu Plzeň a naposledy v již zmiňované Slavii.

Další aktuality

Olympik měl problémy, ty jsou ale pryč
Olympik měl problémy, ty jsou ale pryč 23.05.2018

Minulý týden se objevila informace o tom, že mělnický Olympik, má problémy se zajištěním financování příští sezóny. Byla to informace zakládající se na pravdě, ale v posledních dnech se její obsah změnil a mělnický celek se může v klidu chystat na další sezónu.

Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky
Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky 10.05.2018

Chrudimští fanoušci ještě ani pořádně nemohli vstřebat oslavy mistrovského titulu, vedení klubu však nelení a velmi rychle tvoří mužstvo pro následující sezónu. Krátce po konci předchozího ročníku přichází potvrzené první jméno. Na začátku února se k ERA-PACKu připojil Brazilec Éverton, který prokázal své kvality a byl zde spokojen, z čehož pramenilo prodloužení smlouvy na další dva roky!

Ivan Božovič novým trenérem Slavie
Ivan Božovič novým trenérem Slavie 19.04.2018

Pohybem v realizačním týmu začíná příprava Slavie na novou sezonu. Novým hlavním trenérem se stane Ivan Božovič, srbský futsalový trenér nejvyšší evropské třídy. Odborník za kterým stojí mnoho úspěchů na klubové i mezinárodní scéně. Pro Slavii je velkou ctí, že se s tímto kvalitním trenérem mohla dohodnout na spolupráci a povede náš klub.