Odchod Douglase Graciana na hostování do Slavie Praha jste jistě zaznamenali. Ale co příchody? Už v domácím utkání proti Jeseníku se mezi střelce zapsal novic v týmu, brazilský univerzál Ge (celým svým jménem Ferreiera Silva Jefferson). Poslední zahraniční akvizicí se poté stal Pereira Paiva Robert Weyne - Two. Ten již v našem klubu v minulé sezoně působil. Blýsknul se například dvěma brankami do sítě Chrudimi při remíze 2:2. V minulém ročníku ho však provázelo nepříjemné zranění a v deseti zápasech si připsal šest branek. Do litoměřické ofenzivy bude však velkou posilou, která by se měla představit již v pátek proti Vysokému Mýtu.

Vedení klubu dále využilo i možného posílení o českého hráče a z druholigového Vyškova přichází na hostování po ukončení angažmá ve Slavii Praha člen širšího kádru reprezentace ČR brankář Václav Kubíček. Který tak doplnil Johana Vavreka a zároveň i trenéra brankářů Davida Šimona. Kubíček nastoupil do 219 ligových zápasů a to v dresu Tanga Brno, Rádia Krokodýl Brno, Interobalu Plzeň a naposledy v již zmiňované Slavii.

Další aktuality

Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka
Patrik Levčík posiluje uherskohradišťského nováčka 29.08.2018

Ještě na jaře bojoval v dresu Sparty, nyní bude patřit k oporám Bazooky Uherské Hradiště. Patrik Levčík, který měl v minulé sezóně také premiéru v národním týmu, nyní bude jednou z nejvýraznějších postav ligového nováčka.

Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil
Chrudim zdolala ukrajinského soupeře. Koudelka řádil 27.08.2018

Futsalisté chrudimského ERA-PACKu vyhráli v přípravě podruhé za sebou. Po skalpu Pineroly Bratislava si doma poradili s týmem Sokilu Chmelnickyj v poměru 4:2, z chrudimského výběru byl nejvíce vidět Tomáš Koudelka, který se v prvním domácím zápase představil fanouškům hattrickem.

Další posilou Slavie je Brazilec Dodo
Další posilou Slavie je Brazilec Dodo 16.08.2018

Dodo Da Costa, univerzální brazilský futsalista, který vystřídal řadu klubů a ve dvou z nich nastoupil proti ERA-PACKu Chrudim v UEFA Futsal Champions League. Poprvé to bylo v roce 2008, kdy "jeho" Iberia Tbilisi podlehla českému týmu 3:6.