Trenér Sparty Beni Simitči prozradil, jak náročné bylo kolumbijskou hvězdu do Sparty přivést. „Angellot sám projevil zájem hrát za Spartu. Již někdy před měsícem mi psal, že se mu líbí, jak se ve Spartě pracuje a jak vypadá celá projekt. Řekl mi, že až skončí tamní soutěž, že by nám rád přišel pomoc. Bral jsem to ze začátku trochu jako srandu, ale on to myslel vážně,“ objasnil Beni Simitči a navázal: „Jeho příchod proto nebyl až tak náročný. Na druhou stranu vím, že měl opravdu velké množství nabídek z brazilské ligy, ze Španělska, z Itálie, ale on má rád českou ligu, takže se rozhodl pro nás a pro známé prostředí.“

Domluva s Angellotem byla velmi rychlá. „Od začátku bylo jasné, že nás posílí až na začátku ledna, protože dříve nemohl. Jeho příchod není založený na tom, že máme hodně zraněných, ale na tom, že chceme ještě více posílit náš tým. Navíc si myslím, že to není poslední naše posila,“ naznačil kouč Sparty a na závěr dodal: „Naším úkolem je, abychom bavili velké množství sparťanských fanoušků, kteří nás podporují po celé České republice. Chceme hrát útočný futsal plný hezkých akcí a kombinací. Angellot je jedním z největších míčových kouzelníků ve světovém futsalu. Je mladý, ale zároveň má mnoho zkušeností a myslím si, že sparťanští fanoušci a nejen oni se mají opravdu na co těšit.“

Další aktuality

Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky
Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky 10.05.2018

Chrudimští fanoušci ještě ani pořádně nemohli vstřebat oslavy mistrovského titulu, vedení klubu však nelení a velmi rychle tvoří mužstvo pro následující sezónu. Krátce po konci předchozího ročníku přichází potvrzené první jméno. Na začátku února se k ERA-PACKu připojil Brazilec Éverton, který prokázal své kvality a byl zde spokojen, z čehož pramenilo prodloužení smlouvy na další dva roky!

Ivan Božovič novým trenérem Slavie
Ivan Božovič novým trenérem Slavie 19.04.2018

Pohybem v realizačním týmu začíná příprava Slavie na novou sezonu. Novým hlavním trenérem se stane Ivan Božovič, srbský futsalový trenér nejvyšší evropské třídy. Odborník za kterým stojí mnoho úspěchů na klubové i mezinárodní scéně. Pro Slavii je velkou ctí, že se s tímto kvalitním trenérem mohla dohodnout na spolupráci a povede náš klub.

Ago Simitči: Antonín Hrdina bude naším hráčem
Ago Simitči: Antonín Hrdina bude naším hráčem 28.02.2018

V hledišti chrudimské městské sportovní haly si pozorní diváci mohli všimnout, že mezi sparťanskými příznivci seděl také Antonín Hrdina. Zeptali jsme se proto předsedy klubu, Aga Simitčiho, co si o tom myslí a jaká je situace kolem tohoto hráče.