"Na měsíční hostování přichází osmadvacetiletý David Cupák. Kmenový hráč Helasu Brno se zkušenostmi z reprezentace pomůže Spartě již ve finále Poháru FAČR proti ERA-PACKu Chrudim," informoval v úterý zrána sparťanský facebook. David Cupák (nar. 27.05.1989) je dostatečně známou osobností, dlouholetým reprezentantem a také bývalým ligovým fotbalistou Zbrojovky Brno.

Jeho příchod do Sparty udivuje i proto, že před třemi týdny podstoupil v brněnské nemocnici operaci, když měl prasklé oba menisky a poškozenou chrupavku na pravém kolenu. V pátek ale už naskočil v závěru ligového utkání proti Mělníku a jednou brankou se podílel na výhře Helasu 6:2.

Spartu posílí David Cupák formou měsíčního hostování, které mu končí 18. ledna. Pražský klub tak na přelomu roku čeká kromě několika zápasů také několik vyjednávání o prodloužení angažmá některých hráčů. Hostování totiž končí i dalším členům kádru. Ondřej Vahala je ve Spartě ze Slavie do 28.12., novopečený reprezentant Jan Koudelka z divizního Blanska do 10.1.2018, Jiří Doležal z Chemcomexu do posledního prosince.

Další aktuality

Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky
Éverton se upsal Chrudimi na další dva roky 10.05.2018

Chrudimští fanoušci ještě ani pořádně nemohli vstřebat oslavy mistrovského titulu, vedení klubu však nelení a velmi rychle tvoří mužstvo pro následující sezónu. Krátce po konci předchozího ročníku přichází potvrzené první jméno. Na začátku února se k ERA-PACKu připojil Brazilec Éverton, který prokázal své kvality a byl zde spokojen, z čehož pramenilo prodloužení smlouvy na další dva roky!

Ivan Božovič novým trenérem Slavie
Ivan Božovič novým trenérem Slavie 19.04.2018

Pohybem v realizačním týmu začíná příprava Slavie na novou sezonu. Novým hlavním trenérem se stane Ivan Božovič, srbský futsalový trenér nejvyšší evropské třídy. Odborník za kterým stojí mnoho úspěchů na klubové i mezinárodní scéně. Pro Slavii je velkou ctí, že se s tímto kvalitním trenérem mohla dohodnout na spolupráci a povede náš klub.

Ago Simitči: Antonín Hrdina bude naším hráčem
Ago Simitči: Antonín Hrdina bude naším hráčem 28.02.2018

V hledišti chrudimské městské sportovní haly si pozorní diváci mohli všimnout, že mezi sparťanskými příznivci seděl také Antonín Hrdina. Zeptali jsme se proto předsedy klubu, Aga Simitčiho, co si o tom myslí a jaká je situace kolem tohoto hráče.