Proti favorizovaným Litoměřicím jste ukázali, že se s vámi musí počítat. Za bod s tak silným soupeřem musíte být určitě rádi…
Ano, jsme rádi že jsme dokázali obrat o body jeden z těch top týmů a myslím, že na konci sezóny to bude velmi důležitý bod.

Zápas se pro vás nevyvíjel nejlépe. Dvakrát jste prohrávali o dvě branky, ale vždy jste dokázali vyrovnat. Čím si myslíte, že to bylo? Uspokojení soupeře? Nebo se v těchto chvílích dokážete více semknout?
To ano, zápas se pro nás nevyvíjel nejlépe, ale nakonec jsme to zvládli a s remízou můžeme být spokojeni. Myslím, že pokaždé, když jsme prohrávali, tak jsme začali soupeře pressovat a především díky tomu jsme se dokázali do zápasu vrátit.

Byl jste důležitým článkem svého týmu. Prohrávali jste 2:0, Vaše dva góly znamenaly vyrovnaní. V předposlední minutě jste asistoval u vyrovnáni na konečných 4:4. Popište nám zmíněné momenty.
Máte pravdu, konečně jsem taky dokázal skórovat. První gól byla střela zpoza hráče, kterou brankář zřejmě neviděl a nedokázal na ni zareagoval. Můj druhý gól byl z přímého kopu, který jeden z hráčů ve zdi tečoval, takže to byl spíše šťastný gól. Vyrovnání na 4:4 v předposlední minutě byla akce, kterou začal Jan Vavrač, který mě našel dlouhou křižnou přihrávkou, já se s balónem rychle otočil, a když na mě brankář i s bránícím hráčem vystoupili tak jsem to dal pod sebe a Martin Furik to uklízel do prázdné branky.

Vím, že je brzy se ptát, ale tabulka se pomalu rozděluje na části, a tak mě ve vaší situaci napadá otázka. Bavíte se v Jeseníku na téma play-off? To by byl obrovský úspěch, že?
No o play-off se zatím nebavíme. Ano, určitě by to byl úspěch, hned v první sezóně postoupit až do vyřazovací části, ale to je ještě daleko.

V následujícím kole zajíždíte do Třince, s nimž si pamatujete ještě souboje z druhé ligy. Jaký očekáváte zápas?
V Třinci očekávám vyrovnaný zápas, který je pro nás i pro ně velmi důležitý. Ano, s Třincem jsme se potkali i v druhé lize, a proto očekávám, že zápas bude o to vyrovnanější.

Další aktuality

Ago Simitči: Stříbro ve Spartě bereme
Ago Simitči: Stříbro ve Spartě bereme 08.06.2018

Futsalisté Sparty obsadili v ročníku 2017/18 konečné druhé místo. Nyní, měsíc po skončení soutěže, jsme vyzpovídali prezidenta klubu, Aga Simitči, který přiznal, že stříbro v konečném součtu bere a ohlédl se za uplynulou sezonou.

Směřička: Nepodávali jsme ideální výkony
Směřička: Nepodávali jsme ideální výkony 02.06.2018

Dalším hráčem, který se ohlédl za uplynulou sezonou je slovenský reprezentant Martin Směřička. Podobně jako jeho spoluhráči i on v něm mluví o změnách, kterými futsalová Slavia prošla a o tom, že výkony v některých utkáních nebyly ideální. Zhodnotil také své výkony ve slovenské reprezentaci.

Míča: Naše hra se posouvá kupředu
Míča: Naše hra se posouvá kupředu 31.05.2018

Připravili jsme pro vás další ohlédnutí za minulou sezonou, tentokrát jsme vyzpovídali tradiční oporu slávistických řad Ondřeje Míču, který patří již k veteránům ve slávistickém dresu. I přes zklamání z výsledného umístění našel v rozhovoru s Ondřejem Zlámalem řadu pozitiv.