Domácí byli před zápasem ve výhodnější pozici, když se třemi body okupovali deváté místo. Od úvodních minut byla na hostech vidět chuť získat první body, byli aktivnější než domácí, což se projevilo na ukazateli skóre. V osmé minutě byl stav 2:0 pro hosty, kteří do poločasu přidali ještě jednu branku.

Po pauze se hra nezměnila, domácí hráli bez elánu, bez chuti, a proto soupeř znovu trestal. V dvacáté sedmé minutě zvyšoval Mužík na 4:0, zmar domácích zakončil vlastním gólem v poslední minutě Žampa. Potrženo, sečteno, hosté zaslouženě zvítězili, byli celý zápas aktivnější než domácí. Hosté se po tomto bodovém zisku posunuli na desáté místo, domácí zůstali i přes porážku devátí.

Démoni Česká Lípa – Helas Brno 0:5 (0:3)
Branky: 6. Outrata (Ovčačík), 8. Ovčačík (Poul), 16. Lacko (D. Cupák), 27. Mužík (Poul), 40. vlastní.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce
První semifinále v Plzni rozhodla parádní akce 06.05.2021

Úvodní semifinálový souboj Plzně se Slavií nabídl skvělou a atraktivní podívanou. Oba týmy hrály ve vysokém tempu a k vidění byla řada šancí. Plzeň dokázala ve druhé půli otočit nepříznivé skóre a zvítězila 2:1. Interobal se ujal vedení 1:0 na zápasy.

Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd
Nervózní bitva pro Chrudim! Teplice zlomil dvěma góly David Drozd 06.05.2021

První semifinálová bitva před televizními kamerami přinesla chrudimskou radost. V emočně vypjatém zápase byly k vidění jen tři branky, Chrudimští o vedení z prvního poločasu přišli, nakonec ale tři minuty před koncem rozhodli o svém vítězství. Hrdinou byl David Drozd, který vstřelil oba góly Východočechů!

VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim
VÝSLEDKY: První body pro domácí. Těsně vyhrála Plzeň i Chrudim 05.05.2021

Podívejte se na program a výsledky prvního semifinálového týdne v 1. FUTSAL lize.