Domácí byli před zápasem ve výhodnější pozici, když se třemi body okupovali deváté místo. Od úvodních minut byla na hostech vidět chuť získat první body, byli aktivnější než domácí, což se projevilo na ukazateli skóre. V osmé minutě byl stav 2:0 pro hosty, kteří do poločasu přidali ještě jednu branku.

Po pauze se hra nezměnila, domácí hráli bez elánu, bez chuti, a proto soupeř znovu trestal. V dvacáté sedmé minutě zvyšoval Mužík na 4:0, zmar domácích zakončil vlastním gólem v poslední minutě Žampa. Potrženo, sečteno, hosté zaslouženě zvítězili, byli celý zápas aktivnější než domácí. Hosté se po tomto bodovém zisku posunuli na desáté místo, domácí zůstali i přes porážku devátí.

Démoni Česká Lípa – Helas Brno 0:5 (0:3)
Branky: 6. Outrata (Ovčačík), 8. Ovčačík (Poul), 16. Lacko (D. Cupák), 27. Mužík (Poul), 40. vlastní.