Nejzbach do zápasu nenastoupil vůbec dobře, když už v 1. minutě zápasu inkasoval branku ze sálovky Kovácse, kterému asistoval Holý. Hostující tým poté ještě v prvním poločase, ve 14. minutě dokázal vstřelit druhou branku zápasu, když se skvěle trefil Holý do branky Nejzbachu. Vysokomýtští futsalisté tak šli po poločase do kabin se stále nadějným výsledkem, ale ani přestávková pauza nepomohla, když ve 21. minutě propálil Kubicu Vnuk a hned na to znova dokázal Vnuk využít trestuhodné chyby Nejzbachu a ve 22. minutě to už bylo 0:4. Od té doby se hra trochu vyhrotila a příbývalo soubojů, ale ani to nepomohlo a ve 30. minutě na 0:5 zvyšoval vedení Plzně Rešetár. Nejzbach se potom už nedokázal zvednout a utkání se pouze dohrávalo. Plzeň se ale ještě dvakrát prosadilia ve 33. minutě po brance Kovácse a stav utkání byl 0:6. Poté přišla druhá žlutá a červená karta pro Šabatu a Plzeň zahrávala standartní situaci, kterou dokázal Kovács využít a utkání skončilo výsledkem 0:7. Nejzbach se tento výsledek pokusí odčinit 6.10. v Budějovicích.

Miroslav Semerád (hráč Nejzbachu): "První poločas jsme odehráli takřka podle našich představ, nebýt dvou smolných gólu. Ve druhem poločase jsme chtěli více presovat, ale soupeř nás potrestal během prvních dvou minut po našich chybách, čímž odskočil na rozdíl čtyř gólu. Musíme se ponaučit z chyb, abychom je neopakovali hlavně v dalších a pro nás důležitějších utkáních."

Marek Kopecký (trenér Plzně): "Po tom hektickém příjezdu těsně před zápasem jsem celkově spokojený jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou. Na styl Vysokého Mýta jsme se připravovali od středy a jsem rád, že to pro ně nakonec nepřineslo žádné ovoce. O poločase jsem si říkal, že hlavně nesmíme dostat kontaktní gól, protože by se zbláznila hala a bylo by to těžší, naštěstí hned v úvodu 2. půlce udělalo Mýto dvě hrubky a my jsme šli do vedení 4:0, které nás uklidnilo."

Statistiky

Kde se hrálo

Vys. Mýto | DM

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 18 metrů
Povrch palubovka
Telefon 465421777