Nováček soutěže přijel do Edenu v oslabené sestavě a se slávisty vydrželi držet tempo hry jen v úvodu. Svěřenci Ivana Božoviče ale svými kombinacemi obranu soupeře rozebírali a stříleli branky. Hattrick si připsali Radim Záruba, Jan Homola a Martin Směřička.Dvě branky dal Martin Brychta, po jedné pak přidali všichni ostatní hráči.

Čisté konto vychytal Adam Vondráček, který nastoupil v brance místo zraněného Marka Karpiaka, musel zastoupit i Jana Žežulku, kterého trápí zánět spojivek.

Adam Vondráček
(Slavia): "Jsem rád, že se mi podařilo vychytat první nulu, při vysokém vedení už se kluci tolik nevraceli, tak jsem si docela zachytal. O tom, že budu hrát jsem se dozvěděl, až před utkáním, měl chytat Honza Žežulka, ale trápí ho zánět spojivek."

Martin Směříčka (Slavia): "Byl to pro nás dobrý zápas, zahráli jsme si, zastříleli, spravili jsme si po prohře v Plzni náladu. Těší nás i to, že jsme neinkasovali."

Ondřej Hačka (Dynamo České Budějovice): "Těžko se mi něco k tomu říká, nebyli jsme tu v kompletním složení. Kdyby nás tu bylo víc, tak by to určitě vypadalo jinak. Je pravda, že jsme se na začátku docela chytili, pak jsme si ale nechali nastřílet spoustu branek po brejcích, je z toho hrozný výsledek. Určitě máme navíc."

Statistiky

Kde se hrálo

Praha | Slavia

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 970 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 602325579