Domácí se od začátku snažili být aktivní, chtěli se brzy prosadit. To se podařilo už ve třetí minutě, když do branky dorazil míč Sebiskveradze. O dvě minuty později přidal druhou branku Svarogu Claudinho. Tentýž hráč si roli střelce zopakoval i v desáté minutě, v obou případech mu asistoval Litvinov. Vysoké Mýto si pár šancí také dokázalo vytvořit, ale vázlo mu to v zakončení. Teplice i nadále diktovaly tempo hry. Do konce první dvacetiminutovky se dokázaly prosadit ještě dvakrát. Trefili se David Černý a znovu Arčil Sebiskveradze. Poločas tak skončil pětigólovým náskokem domácích.

Ve druhé půli se scénář hry nijak zvlášť nelišil. Svarog postupně přidával další branky a hosté se snažili alespoň o čestný úspěch v podobě gólu. To se nakonec povedlo. Ve 36. minutě se připravil domácího gólmana Hůlu o čisté konto Jiráský. Skóre se nakonec zastavilo na číslech 11:1. Hattrick zaznamenal Claudinho.

Jiří Baran, hráč Svarog FC: "Od začátku zápasu jsme měli hru plně pod kontrolou a Nejzbach do ničeho nepustili. Z naší strany výborně zvládnuté utkání, od první do poslední minuty. Hodně nám pomohlo brzké vedení, získali jsme jistotu. Chtěl bych ještě poděkovat fanouškům, kteří opět skvěle fandili od začátku do konce."

Jaroslav Kubát, hráč Nejzbach Vysoké Mýto: "Do zápasu jsme šli s taktikou poctivě bránit a spoléhat na rychlé brejky. Bohužel v 5. minutě byl stav 3:0 a bylo po zápase. Teplice dominovaly a ukázaly nám, jak vypadá futsal za pohybu. Je potřeba si v týdnu některé věci vyříkat, protože tohle nestačí ani na krajský přebor Pardubicka. Někteří hráči nebojují za Nejzbach a pořádně si neuvědomují, co to první liga je. Každopádně musíme zvednout hlavy a s pokorou jít pracovat a věřím, že se to zlepší a začneme bojovat a bodovat."

Statistiky

Kde se hrálo

Teplice | SH

Více
Adresa Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 600 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dvousložkový polyuretan Lobadur
Telefon 607585282