Skóre otevřel Uroš Krasnič, který z levé strany propálil Čtvrtníčka po Klímově přihrávce. Slávisté v úvodu hned třikrát nastřelili tyč, a tak došlo na vyrovnání, po samostatném úniku prostřelil Žežulku Tomáš Ťok. Vedení na domácí stranu strhl dvěma góly Marko Radovanovič mezi sedmou a devátou minutou. Na obě branky mu nahrál Klíma. Do poločasu přidal ještě čtvrtou branku David Jošt.

Po přestávce dostali prostor juniorští reprezentanti, Žežulku v brance doplnili na hřišti Hájek, Klíma a Sita. Poprvé naskočil do hry i Martin Pytlíček, který ale nastupoval ve formaci ze zkušenými hráči Homolou a Zárubou.

Ve druhém poločase se znovu ozvali hosté, z penalty se trefil Sopůšek, na jeho branku odpověděli Klíma a Martin Směřička, který při oslavě oslavil také nedávné narození svého syna. Parádní akci přidal také hostující brankář Čtvrtníček, který se trefil z dálky. Slávistický počet branek ještě navýšil prudkou ránou pod břevno Záruba, Radovanovič završil hattrick. Za hosty se prosadili také Slaný a ještě jednou Ťok, diváci tak při děkovačce oslavili výhru 8:5.

V tuto chvíli je jasné, že Slavia skončí po základní části na čtvrtém místě

Ivan Šarkozy (Bazooka):
Slavia držela míč, my jsme jenom bránili a čekali jenom na protiútoky. Rozhodlo to, že jsme nebyli před naší brankou důrazní a neproměňovali své šance.

Daniel Klíma (Slavia, branka a 3 asistence):
Vyhráli jsme, to je nejdůležitější, ale s hrou asi moc být spokojeni být nemůžeme, dostali jsme příliš mnoho zbytečných branek. Marko Radovanovič dal hattrick, je dobře, že mu to tam začíná padat, bude to do play-off užitečný hráč i střelec. Jsme rád, že jsme my mladší hráči dostali tolik prostoru ve hře, pomůže to našemu sebevědomí."