Plzeň nás asi zklamala ze všech týmů nejvíc, jelikož hra, kterou u nás předváděla vůbec neodpovídá profesionálnímu týmu. My jsme nakonec do zápasu museli nastoupit pouze s šesticí hráčů, jelikož dva hráči nám vypadli těsně před začátkem zápasu nicméně celý tým nechal na hřišti dneska maximum a s Plzní jsme uhráli výborný výsledek.

Těžko říct, kam to letos může Plzeň dotáhnout, když není schopna proměnit ani ty nejvyloženější šance a jeho hráči nedají gól ani do prázdné brány.

Po zápase se opět ukázal ve velmi negativním světle hostující trenér Frič, který si svou frustraci nad nepovedeným výkonem svého týmu musel vyřvat na našich hráčích.

Martin Kapsa (trenér VŠB-TU Ostrava): "Na to, že se nám dvě hodiny před zápasem zranili dva hráči a museli jsem opět po týdnu odehrát celý zápas v šesti lidech do hry, tak super výsledek. Brankáři nám zachytali oba dva luxusně a co všechno pochytali plzeňským střelcům tak to klobou dolů. "

David Frič (SK Interobal Plzeň): "Odehráli jsme velmi špatné utkání, měli bychom se zamyslet nad svým přístupem k posledním dvěma zápasům. Jediní dva hráči, kteří dnes snesli přísnější měřítko byli Němec a Rešetár."

Statistiky

Kde se hrálo

Ostrava | VŠB

Více
Adresa Studentská 6175, 70220 Ostrava
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 60 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 596993434