Úvodní branku vstřelili domácí Dominik Pánek ve druhé minutě, červenobílí ale hned o dvě minuty později vyrovnali díky Uroši Krasničovi, v 9. minutě přidali dvě slepené branky Martin Směřička a Ivan Krstevski. Druhý jmenovaný v závěru poločasu uzavřel skóre na 4:1 pro Slavii. V prvním poločase slávisté ale celou řadu dalších šancí neproměnili, Směřička nastřelil břevno ostravské branky, vedení mělo být výraznější.

Po přestávce se znovu prosadili hosté, trefil se Tomáš Fendrich, poslední slovo ale patřilo sešívaným, když svoji druhou branku přidal Směřička a výsledek upravil na konečných 6:2 Marko Radovanovič. Slávisté tak potvrdili roli velkého favorita a z Ostravy odvezli tři body.

Komentáře po utkání:
Martin Směřička (Slavia): "Máme tři body, s průběhem zápasu ale být spokojení nemůžeme, neproměnili jsme řadu šancí a navíc nechali několikrát vyniknout naše brankáře, celkově naše hra nebyla dobrá, měli jsme to zvládnout mnohem lépe."

Martin Kapsa (VŠB Ostrava): "To snad nepamatuji za poslední tři roky, kolikrát jsme šli dneska v zápase sami na brankáře a kolik jsme si vypracovali gólových šancí. Je velká škoda, že jsme nic z toho nedokázali proměnit, a nakonec výsledek skončil vyšším rozdílem ve prospěch Slavie. Od nás všichni dneska podali výborný výkon, jen je škoda, že jsme až do závěrečných minut nemohli bojovat o nějaké body."

VŠB-TU Ostrava – Slavia 2:6 (1:4)
Statistiky zápasu

Kde se hrálo

Ostrava | VŠB

Více
Adresa Studentská 6175, 70220 Ostrava
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 60 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 596993434