Celá hala i fanoušci u livestreamu čekali, jestli Svarog dokáže prodloužit vítěznou šňůru. Domácí se o to s velkým nasazením snažili od prvních vteřin. Úvodní dvouminutovka vyšla Teplicím skvěle. Trefili se Claudinho a Nene. Očekávaný debakl se ale nekonal. Domácí následně spálili velkou řadu obrovských šancí a hosté se dostali do hry. Naštěstí pro Svarog se ani Bazooka nedokázal střelecky prosadit a poločas skončil 2:0.

Druhá půle přinesla další porci spálených příležitostí, nastřelených tyček a zásahů brankářů. Na gól fanoušci museli čekat až do 34. minuty. Po asistenci Neneho parádně zavěsil Teka. Stav 3:0 vydržel jen několik vteřin, vzápětí se totiž dokázali prosadit i hosté, kteří snížili na 3:1. To však bylo od Uherského Hradiště vše. Do konce utkání se ještě trefili Baran a znovu Nene, kteří definitivně potvrdili deváté vítězství Svarogu v řadě.

Svarog se loučí s rokem 2018 v domácí hale vítězně. V sezoně 2018/2019 prozatím nenašel přemožitele. Zápas roku čeká Teplice v pátek 14.12., kdy vyjíždí na půdu mistrovské Chrudimi.

Tomáš Šebl, vedoucí týmu Svarog FC: „Chtěli jsme prodloužit sérii našich výher a to se nám taky povedlo. Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř a to se taky potvrdilo. Chytili jsme začátek, kdy jsme dali krásné dvě branky a tím se uklidnili. Mohli jsme hrát v klidu. Uherské Hradiště mělo dobré pasáže, ale většinu zápasu jsme měli pod kontrolou. Jen škoda Claudinha, který měl zrovna zápas „blbec“, protože nastřelil asi pět tyček. Jinak jsme se zápasem spokojení.“

Jaroslav Hastík, trenér Bazooka Uherské Hradiště: "Trestuhodně jsme zaspali začátek a ze dvou rohových kopů pustili domácí do snadného dvoubrankového vedení. Poté jsme se probrali, s lídrem ligy srovnali krok a víc jak půl hodiny už další gól nedostali. Propásli jsme však zároveň příležitost nepříznivý stav vyrovnat nebo třeba i otočit. Na obou stranách dominovali skvělí brankáři a navíc snad 10x zvonily i tyče jejich brankových konstrukcí. Přestože jsme ve 2. půli zvýšili aktivitu a napadali soupeře vysoko, kontaktní gól se nám vstřelit nepovedlo. Naopak šest minut před koncem jsme inkasovali potřetí. Svarog nás fakicky porazil ze standardek, na které jsme reagovali strnule a bez potřebné predikce. Naše ofenzivní úsilí navíc hatily nepřesnosti a zbrklost před zakončením. Tepličtí však zvítězili zaslouženě."

SVAROG FC TEPLICE - CF BAZOOKA UHERSKÉ HRADIŠTĚ 5:1 (2:0)