Domácí hráči se poučili z předchozího zápasu se Spartou a v úvodu poctivě bránili a vyráželi do protiútoků. Slávisté trpělivě kombinovali, první branka padla po nacvičené akci v osmé minutě, kdy Leovski posunul míč patičkou Krasničovi a ten propálil Janečku. O minutu později se dostala za obranou linii Bazooky hned trojice hráčů a Leovski předložil tutovku Krstevskému, hosté vedli o dva góly. Řada dalších šancí zůstala nevyužita, stejně jako v předchozích duelech slávisté mohli o osudu utkání rozhodnout dříve.

Ve 14.minutě domácí po rohovém kopu snížili, když Martin Janečka srazil za Karpiakova záda Sopůškovu střelu. Sešívaní odpověděli hned – ještě ve stejné minutě Pršič napálil míč z přímého kopu pod břevno branky. Dvě minuty před koncem poločasu Sopůšek předvedl podobně povedenou střelu ze stejné situace, skóre poločasu a celého zápasu ale uzavřel ještě před přestávkou Záruba, který zakončoval do prázdné branky po akci brazilce Doda.

V prvním poločase stojí za zmínku i zcela zbytečný a nesmyslný zákrok Martina Janečky na Leovského, který proběhl bez míče. Makedonský hráč ho nečekal a dlouho se pak sbíral z palubovky s vyraženým dechem. I když tato akce proběhla zřejmě mimo zorný úhel rozhodčích, tak si zasloužila přísné potrestání.

Po přestávce už další branka nepadla, i když si oba týmy šance vytvářely – výborný výkon podal slovenský brankář Karpiak, který mnohokrát dobře snížil střelecký úhel a vychytal i několik samostatných nájezdů. Slávisté také několikrát narazili na pozorného Janečku v brance domácích, přesto ale měli rozhodnout dříve. Především akce kdy Janečka chytil během několika vteřin snad čtyři gólové střely, nebo Směřičkova akce, kdy míč skončil na tyči, po brance doslova volaly. Slavia byla v utkání lepším týmem, zápas měla pod kontrolou a zcela zaslouženě zvítězila.

V závěrečné fázi naskočil do hry Tomáš Řepka, jeho dvě střídání ale neměla na vývoj utkání vliv. Slávisté se tak bodově dotáhli na Spartu. Už v úterý je čeká další zápas venku – tentokrát televizní duel na palubovce Helasu Brno.