Utkání mělo jasný řád, Chrudim držela míč na svých sálovkách a snažila se tvořit. Domácí Bazooka hrála ze zatažené obrany a přecházela do rychlých brejků. Postupně se na brankáři Litviněnkovi výlamali zuby Martin Janečka a poté i Lukáš Křivánek. Do vedení se však dostala Chrudim kdy se po akci s Koudelkou prosadil Slováček.

Poté se potvrdilo přísloví "nedáš, dostaneš". Po šancích Chrudimi vyvezl balon Ivan Šarközy, s trochou dávkou štěstí se míč dostal k Martinovi Janečkovi, a ten ho předložil Lukaši Křivánkovi - 1:1! Do poločasu se už prosadila jenom Chrudim, zásluhou Slováčka respektivě Bagatiniho.

Druhý poločas už si zkušený tým jako Chrudim zápas hlídala. Navíc Max zvyšoval už na rozdíl tří branek. "O poločase v kabině jsme si říkali, že zkusíme dát kontaktní branku, bohužel jsme ale inkasovali. Potom už bylo težké se do utkání znovu dostat," komentoval utkání Honza Šipka.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hastík (Bazooka CF Uherské Hradiště): „Hradiště bylo svědkem futsalového galapředstavení. Famózní tým Chrudimi předvedl parádní hru a nás může jen těšit, že jsme s ním v určitých pasážích drželi krok. Nesmirná kvalita všech jeho hráčů na míči a až strojová sehrannost se však přece jen prosadily a rozhodly o jeho výhře. Soupeři i velkému gentlmanovi Felipe Condemu srdečně gratuluji a Chrudimi jako nejlepšímu reprezentantu českého futsalu přeji i hodně štěstí v boji o Final Four. Svým hráčům děkuji za srdnatý a poctivý výkon, prohráli jsme se vztyčenými hlavami. Děkuji i našim fanouškům, byli opět skvělí."

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „Odehráli jsme skvělý zápas. Měli jsme pod kontrolou rytmus utkání a soupeři povolili jen několik málo šancí na vstřelení gólu. Bazooka bránila výborně a ukázala nám, proč je v tabulce tak vysoko. Jsem si jistý, že se dostane do play-off a tam nadělá soupeřům velké množství nepříjemností. Svým hráčům chci poděkovat za skvěle odehrané utkání.“

Statistiky zápasu

Kde se hrálo

Uh. Hradiště | SC

Více
Adresa Stonky 860 , 68601 Uherské Hradiště
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 571891298