Chrudimští svého soupeře nešetřili a přivítali ho na palubovce historicky nejlepšího týmu České republiky s grácií. Již v první minutě se do rohu Tomáše Koudelky ukázkově opřel Matěj Slováček, který tak poslal Chrudim bleskurychle do vedení. Na gól Antonia Bagatiniho sice zvládl po deseti minutách hry odpovědět hostující Václav Chromečka, do konce prvního poločasu přispěchal ERA-PACK s gólovým koncertem.

V rozmezí dvou třech minut se dvakrát prosadil Martin Doša, na dvě branky z utkání se posunul také Antonio Bagatini. A aby toho pro Ostravu nebylo málo, dvě trefy do jejich sítě jim zasadil také Pavel Drozd, poslední dárek na cestu do kabin poslal sedm vteřin před přestávkou Roman Mareš. Chrudim vedla v polovině 8:1 a bylo jasné, že v chrudimské hale se, na rozdíl od dalších souběžně hraných zápasů, drama konat nebude.

Po pauze nejprve dokonal hattrick Pavel Drozd, který je tak po nekompletních dvou kolech se slavistou Pršičem s pěti brankami nejlepší střelec soutěže. A nebyl jediný, kdo si z duelu odnesl hattrick, tříbrankový příděl dokonal také Martin Doša. Výčet chrudimských branek zakončíme u Tomáše Koudelky, ERA-PACK tak nakonec zdolal ostravského nováčka v poměru 11:2.

HODNOCENÍ ZÁPASU 

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V útočné fázi jsme si vedli velmi dobře a vzhledem k výsledku prvního poločasu jsme po pauze trochu ztratili koncentraci. Nyní musíme odpočívat, protože nás již v úterý čeká velmi náročné utkání.“

Václav Chromečka (hráč VŠB-TU): „Výsledek nevypadá hezky. Na druhou stranu je Chrudim nejlepším českým týmem a vyhrávat se do ní nejezdí. Z osobního hlediska jsem si svůj první futsalový zápas užil, dal jsem dvě branky - obě pro tatínka. Chrudimi gratuluji k výhře, na jejich hru byla opravdu radost koukat."

Statistiky a hlasování o hráče utkání

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004