V úvodu utkání však tahali za delší konec lana Démoni, kteří vedli 1:0 a 2:1. Jenže pak už začali úřadovat Liberečtí. Jiří Šisler nejprve vyrovnal na 2:2 a Krasnický skóre otočil. Poločasové vedení FTZS 4:2 už dávalo domácím velké šance.

Po přestávce Liberečtí rozhodli. Výsledek navýšili až na 7:2 a branka hostujícího Kubelky pár vteřin před koncem zápasu už byla jen kosmetická.

Ohlasy k zápasu

Michael Vacek (trenér FTZS): "V tomto zápase jsme podali velmi dobrý, koncentrovaný výkon. Kromě začátku prvního poločasu, kdy byl zápas vyrovnaný, jsme ovládali hru. Měli jsme ještě spoustu dalších vyložených šancí, které jsme neproměnili. Jsme moc rádi, že jsme první domácí zápas zvládli a získali tři body."

Karel Kruliš (trenér Démonů): "Co dodat? Po dobrém vstupu do zápasu, kdy se dostaneme do vedení a troufnu si říct, že do patnácté minuty jsme na tom byli o trochu lépe. Pak přišla totální blamáž, Liberec se dostal po našich hrubých chybách do vedení a my nebyli schopni se do zápasu vrátit. Ani z desítky. Liberec nabuzený dvougólovým vedením a hlavně obrovskou chutí, nás už druhý poločas svým důrazem dostával pod ještě větší tlak. Bojovností a srdcem Liberec vyhrál zcela zaslouženě. My se musíme ponaučit a jít dál."

FTZS Liberec - FC Démoni Česká Lípa 7:3 (4:2)

Branky a nahrávky: 11. Žoček, 17. Jiří Šisler, 18. Krasnický (Bernát), 19. Benek, 24. Bernát, 26. M. Soukup (Žoček), 37. Jiří Šisler – 7. Havrda, 16. Rott, 40. Koubelka.

Kde se hrálo

Liberec | TU Harcov

Více
Adresa Na Bohdalci 715/30, 460 07 Liberec
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 50 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 485355122