V prvním poločase sledovali diváci v České Lípě velmi bojovné utkání, ve kterém bylo k vidění mnoho faulů. Sudí nařídili penaltu, po šestém faulu i desetimetrový kop, obě ve prospěch hostů. Penaltu z první minuty ale neproměnil Tomáš Vnuk, z desestimetrového kopu se ale radoval Michal Štrajt. A protože se v šesté minutě prosadil domácí Rott, do kabin se šlo za nerozhodného výsledku 1:1. 

Plzeň rozhodla zápas na začátku druhé půle, když se v rozmezí 21. a 31. prosadili postupně dvakrát Sláma, Künstner, Štverák, Mižár a Rozboud. Z nerozhodné stavu byl rázem během deseti minut výsledek 1:7! Lípa alespoň korigovala výsledek brankou Kubelky ze 38. minuty, ale skóre utkání uzavřel až ve 40. minutě Tomáš Vnuk, který tak zpečetil své vítězství v tabulce produktivity soutěže.

Karel Kruliš (trenér Démonů České Lípy): "Náš poslední zápas v letošní sezoně mohl být daleko lepší než je výsledek, myslím že do poločasu jsme Plzeň znatelně trápili a bylo to i o poločase slyšet na celou halu. Do druhé půle jsme šli s tím, udržet Plzeň pod tlakem, ale po neproměněné šanci, kdy jsme mohli jít do vedení, Plzeň přepnula motory a dala nám lekcí z produktivity. To, co jim tam nepadalo v prvním poločase, to jim tam v tom druhém napadalo. Plzeň vyhrála zaslouženě a přeji jí hodně štěstí do bojů o medaile. My se loučíme na devátém místě a mohu říct, že jsme spokojeni a budeme se připravovat na další sezonu."

Tomáš Vnuk (SK Interobal Plzeň): "Zápas rozhodl nástup do druhého poločasu, kde jsme během tří minut dali dvě branky a to nás uklidnilo. Začaly nám i vycházet věci, které jsme si řekli, že budeme hrát. První poločas z naší strany byl špatný, pomohl i proslov trenéra v kabině a střídání, které se do druhého poločasu udělalo."

FC Démoni Česká Lípa – SK Interobal Plzeň 2:8 (1:1)
Branky a nahrávky: 6. Rott (Kotek), 38. Kubelka (Bažant) – 16. Štrajt (10 m kop), 21. Sláma (Vnuk), 23. Künstner (Havel), 25. Štverák (Vnuk), 26. Sláma (Štverák), 28. Mižár (Vnuk), 31. Rozboud (Štverák), 40. Vnuk (Štverák).
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Kde se hrálo

Č. Lípa | MSH

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 602793982