V prvním poločase sledovali diváci v České Lípě velmi bojovné utkání, ve kterém bylo k vidění mnoho faulů. Sudí nařídili penaltu, po šestém faulu i desetimetrový kop, obě ve prospěch hostů. Penaltu z první minuty ale neproměnil Tomáš Vnuk, z desestimetrového kopu se ale radoval Michal Štrajt. A protože se v šesté minutě prosadil domácí Rott, do kabin se šlo za nerozhodného výsledku 1:1. 

Plzeň rozhodla zápas na začátku druhé půle, když se v rozmezí 21. a 31. prosadili postupně dvakrát Sláma, Künstner, Štverák, Mižár a Rozboud. Z nerozhodné stavu byl rázem během deseti minut výsledek 1:7! Lípa alespoň korigovala výsledek brankou Kubelky ze 38. minuty, ale skóre utkání uzavřel až ve 40. minutě Tomáš Vnuk, který tak zpečetil své vítězství v tabulce produktivity soutěže.

Karel Kruliš (trenér Démonů České Lípy): "Náš poslední zápas v letošní sezoně mohl být daleko lepší než je výsledek, myslím že do poločasu jsme Plzeň znatelně trápili a bylo to i o poločase slyšet na celou halu. Do druhé půle jsme šli s tím, udržet Plzeň pod tlakem, ale po neproměněné šanci, kdy jsme mohli jít do vedení, Plzeň přepnula motory a dala nám lekcí z produktivity. To, co jim tam nepadalo v prvním poločase, to jim tam v tom druhém napadalo. Plzeň vyhrála zaslouženě a přeji jí hodně štěstí do bojů o medaile. My se loučíme na devátém místě a mohu říct, že jsme spokojeni a budeme se připravovat na další sezonu."

Tomáš Vnuk (SK Interobal Plzeň): "Zápas rozhodl nástup do druhého poločasu, kde jsme během tří minut dali dvě branky a to nás uklidnilo. Začaly nám i vycházet věci, které jsme si řekli, že budeme hrát. První poločas z naší strany byl špatný, pomohl i proslov trenéra v kabině a střídání, které se do druhého poločasu udělalo."

FC Démoni Česká Lípa – SK Interobal Plzeň 2:8 (1:1)
Branky a nahrávky: 6. Rott (Kotek), 38. Kubelka (Bažant) – 16. Štrajt (10 m kop), 21. Sláma (Vnuk), 23. Künstner (Havel), 25. Štverák (Vnuk), 26. Sláma (Štverák), 28. Mižár (Vnuk), 31. Rozboud (Štverák), 40. Vnuk (Štverák).
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 20 Kč dospělí, mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma