První poločas branky slušně zaplněné sportovní hale nepřinesl, z největších šancí lze vzpomenout zakončení Maxe a dorážku nejlepšího hráče měsíce února Lukáše Rešetára, na opačné straně se Litviněnko zapotil proti zakončení Twa či Radima Záruby. Bezbrankový první poločas začal na obrátkách nabírat krátce po přestávce. Úvodní velké příležitosti Koudelky či Záruby přinesly skvělé zákroky Kubíčka a Litviněnka, na úvodní trefu se tak čekalo až do 29. minuty.

A byl to litoměřický Gardenline, kdo se jako první radoval ze vstřelené branky. A to během minuty hned dvakrát. Nejprve po pěkné akci skončil míč na noze Fabricia, který z ostrého úhlu prostřelil ukrajinského brankáře ve službách ERA-PACKu, o chvíli později se blýskl ukázkovou akcí Lukáš Krok, po jehož nástřelu již neměl Vagnao těžkou práci. S Chrudimí, která byla do té doby neporažena, bylo zle.

Ještě před oddechovým časem trenéra Condeho a následnou hrou v power-play přišlo snížení poté, co Max usměrnil přesně k tyči milimetrový nástřel kapitána Rešetára. ERA-PACK se nevzdával, odvolal brankáře a necelé tři minuty před koncem s přispěním štěstí vyrovnal zmiňovaný Lukáš Rešetár. Chrudim dokonce usilovala o vítězství, hru bez brankáře zvolily i Litoměřice, čehož mohly litovat po červené kartě pro Vagnaa, jenž minutu před koncem zabránil cestě balonu do sítě rukou.

Ani závěrečná přesilová hra nepřinesla Chrudimi třetí gólovou radost, počtvrté z posledních tří vzájemných střetnutí tak utkání skončilo nerozhodně, tentokrát výsledkem 2:2. ERA-PACK jde do play-off z první pozice na Helas, Gardenline klesly na čtvrté místo a čeká je bitva s Nejzbachem Vysoké Mýto.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Dnešní zápas byl pro nás velmi dobrý. Čelili jsme skvělému týmu, který nám to udělal velmi složité. Vyrovnané zápasy, to je přesně to, co potřebujeme. Cílem bylo dostat hráče do rytmu, vyzkoušet různé složení formací a nějaké taktické varianty. Vše, co jsme chtěli, se povedlo, až na výsledné skóre zápasu. Nyní se totálně soustředíme na play-off, kde nás nezajímá nic jiného, než zisk mistrovského titulu.“

Igor Vodecký  (trenér Gardenline Litoměřice): „Odohrali sme ťažké stretnutie proti kvalitnému súperovi. Myslím že to čo sme si pred zápasom povedali sme splnili a s tým môžeme byť spokojní. Remíza asi zaslúžená aj napriek priebehu zápasu, kde sme viedli 2:0. Je len na škodu že takýchto zápasov sa nehrá viacej. Teraz už myslíme na prvý zápas play off kde chceme byt úspešní. Máme svoj cieľ za ktorým si krokvy krokom pôjdeme.“

Gardenline Litoměřice – FK ERA-PACK Chrudim 2:2 (0:0)
Branky a nahrávky: 29. Fabricio (Kovács), 30. Vagnao (Krok) – 32. Max (Rešetár), 38. Rešetár (Max).
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Kde se hrálo

Lovosice | Chemik

Více
Adresa U stadionu 1022, 410 02 Lovosice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 700 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 416532491