Chrudimští futsalisté nastoupili proti českolipským Démonův v okleštěné sestavě, kde trenérovi Condemu chyběli hned tři hráči základní sestavy. Na hrací ploše to ale znát nebylo. ERA-PACK od úvodní minuty soupeře bojujícího o udržení nejvyšší soutěže přehrával a postupem času si začal vypracovávat i slušné příležitosti. Stejně jako v zápase s Plzní odstartoval střelecké představení ERA-PACKu přesným zakončením Éverton, na kterého navázal o pět minut později jeho brazilský kolega Max.

Právě Max, jakožto nejlepší střelec VARTA futsal ligy, rozšířil svůj střelecký účet po další milimetrové přihrávce Évertona a navýšil tím vedení Chrudimi již na 3:0. Hladový ERA-PACK ještě neměl dost, do poločasu se trefil ještě Pavel Drozd a podruhé také Éverton, který již v prvních dvou zápasech potvrdil, že bude pro chrudimskou ofenzívu velkým přínosem.

Poločasové skóre po pauze příliš dlouho nevydrželo a náskok lídra tabulky se začal velmi rychle navyšovat. Ve druhé půli zářil zejména Lukáš Rešetár, který se blýskl hattrickem, Max nakonec zakončil utkání na čtyřech vstřelených brankách. Jedenáctigólovou nadílku ERA-PACKu podtrhl vstřelenou brankou také David Drozd, Démonům se v chrudimské sportovní hale skórovat nepodařilo.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Odvedli jsme naší práci době. Vyhráli jsme, definitivně si zajistili první místo po základní části a to je v současné době to nejdůležitější.“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): "Věděli jsme, že to bude nesmírně těžké utkání i po psychické stránce, a to se potvrdilo. Chrudim má obrovskou kvalitu a v situaci, ve které jsme, tak jsme chtěli vytěžit alespoň slušný výsledek, jenž by nás mohl povzbudit, ale nestalo se. Musíme se připravit na dvě zbylá utkání a pokusit se dostat na lepší postavení v tabulce zaručující záchranu."

FK ERA-PACK Chrudim – Démoni Česká Lípa 11:0 (5:0)
Branky a nahrávky: 5. Éverton (Max), 10. Max (Doša), 13. Max (Éverton), 15. P. Drozd (D. Drozd), 20. Éverton (Sorokin), 22. Rešetár (Sorokin), 24. D. Drozd (Doša), 25. Max (Éverton), 27. Rešetár (P. Drozd), 37. Rešetár (P. Drozd), 38. Max (Doša).