Karel Kruliš (trenér Démonů): "Zápas jsme sice prohráli, ale i tak jsem spokojený s přístupem hráčů. Litoměřice jsme pustili do rychlého vedení 3:0 a to rozhodlo. I když jsme snížili zásluhou Fichtnera z desetimetrového kopu v závěru poločasu, věděli jsme, že hosté mohou znejistět a to se také stalo. Kdyby se nám povedlo snížit na 3:4, mohli jsme sahat po bodu. Uznávám, že Litoměřice byly celý zápas lepší a vítězství si zasloužily, mají velice silné mužstvo. Ale nedali jsme se jim zadarmo a to nás může nabudit do dalších bojů."

Igor Vodecký (asistent trenéra Gardenline): "Celý zápas jsme měli pod kontrolou, vstoupili jsme do něj aktivně tak, jak jsme si řekli v kabině. Dobře jsme kombinovali a zaslouženě vyhrávali o tři góly. Potom jsme ale udělali zbytečné a hloupé fauly a soupeř z prodloužené penalty snížil. O přestávce jsme si řekli, že je třeba hrát aktivněji a přidat další góly, což se nám nepodařilo a dostali jsme soupeře do zápasu. V závěru jsme dobře bránili power-play domácích a výsledek jsme si pohlídali. Myslí, že můžeme být spokojeni s vítězstvím a věřím, že jse se dobře naladili na důležitý víkendový zápas proti Slavii.

FC Démoni Česká Lípa - Gardenline Litoměřice 2:5 (1:3)
Branky: 20. Fichtner, 26. Fichtner (Kubelka) - 2. Záruba (Kovács), 4. Fabricio (Rafael), 5. Fabricio (Záruba), 25. Fabricio (Záruba), 31. Záruba.
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 20 Kč dospělí, mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma