Chrudimští futsalisté zajížděli do České Lípy s cílem vrátit se na vítěznou vlnu a za tímto úkolem vykročili úvodní trefou ve čtvrté minutě, kdy se po pasu Romana Mareše prosadil Felipe. I nadále byl současný mistr výrazně lepší, k druhé trefě mu paradoxně pomohla chyba domácích, kterou následně trestal Tomáš Koudelka. Ač se zdálo, že nyní se bude vedení favorizovaného celku jenom navyšovat, opak byl pravdou. Při chrudimské power-play přišlo drobné zaváhání, kterého dokonale využil domácí Fichtner, jenž upravil na poločasových 2:1 pro Chrudim.

ERA-PACK Chrudim následně ve druhém poločase potvrdil svoji kvalitu. I přesto, že se Démoni drželi téměř do poloviny druhé půle na dostřel jediného gólu, nakonec ale schytali šestibrankový příděl. Trefili se David i Pavel Drozdovi, vítězství 6:1 pečetil dvěma vstřelenými brankami Matěj Slováček. První bodový zisk v dresu Chrudimi zaznamenal ukrajinský hráč Oleksander Sorokin, který připravil dvě branky hostujícího týmu. Chrudimští nadále zůstávají na čele tabulky o skóre před pražskou Spartou.

Hodnocení zápasu:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Odehráli jsme kvalitní zápas, zejména ve druhém poločase a tudíž mohu být s výkonem svých hráčů spokojen. Nyní musíme odpočívat, protože je před námi náročný týden a hned v pondělí startujeme s přípravou na následující utkání.“

Karel Kruliš: (trenér FC Démoni Česká Lípa): Dnešní zapas proti Chrudimi musíme brát že jsme si vyzkoušeli obrannou práci a do 32 min nám to šlo skvěle dokázali jsme odolávat tlaku hostů,pak jsme dostali třetí gol a projevila se veliká kvalita Chrudimi a nám došel dech a inkasovali jsme ještě 3x. Ale jinak zapas jsme odjezdili naplno a musím kluky pochválit a opět nás podržel golman Kirov.

Démoni Česká Lípa – FK ERA-PACK Chrudim 1:6 (1:2)
Branky: 14. Fichtner – 4. Felipe (R. Mareš), 12. Koudelka (Sorokin), 30. D. Drozd (Koudelka), 32. Slováček (Sorokin), 34. P. Drozd (Slováček), 40. Slováček (Koudelka).