Domácí, kteří vstupovali do zápasu v roli jasného favorita, se v první půli ujali vedení. Hosté po přestávce srovnali krok. Severočeši si vzali vedení bleskově zpět. To bylo však z jejich strany vše, Brňané zabrali a třemi góly v řadě rozhodli o tom, že se všechny body stěhují na Moravu.

Lukáš Vobecký (sportovní manažer Gardenline Litoměřice): "Jestli si hráči myslí, že se nějaký soupeř porazí sám, měli by se probrat. Jak v poslední době přistupujeme k tréninkům, tak se nám vše vrací v zápase. Jsem neskutečně zklamaný z přístupu a chování některých hráčů. Helas bojoval o každý míč a jejich brejky vždy nesly velké nebezpečí a zaslouženě zvítězil. Skvěle zachytal brankář Konečný. Do krize jsme se dostali sami a jen zlepšeným přístupem se z ní můžeme dostat."

David Cupák (kapitán Helasu Brno): "Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a to se potvrdilo. První větší šanci jsme měli my, ale nevyužili jsme ji. V dalším průběhu prvního poločasu byly Litoměřice lepší a dostali se zaslouženě do vedení. Nás podržel celý zápas dobře chytající brankář Konečný. Druhý poločas už se hrál otevřenější futsal na obě strany. Domácí byli častěji na míči a my hrozili především z brejkových situacích, které jsme třikrát dobře vyřešili a šli do vedení. Byli jsme produktivní a to rozhodlo o našem vítězství. Zápasu by asi více slušela remíza."

Gardenline Litoměřice – Helas Brno 2:4 (1:0)
Branky: 17. Krok (Hrdý), 26. Tichý (Vagnao) – 25. Mužík (D. Cupák), 31. Ovčačík (Konečný), 34. Mužík (D. Cupák), 38. Outrata.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma