Domácí, kteří vstupovali do zápasu v roli jasného favorita, se v první půli ujali vedení. Hosté po přestávce srovnali krok. Severočeši si vzali vedení bleskově zpět. To bylo však z jejich strany vše, Brňané zabrali a třemi góly v řadě rozhodli o tom, že se všechny body stěhují na Moravu.

Lukáš Vobecký (sportovní manažer Gardenline Litoměřice): "Jestli si hráči myslí, že se nějaký soupeř porazí sám, měli by se probrat. Jak v poslední době přistupujeme k tréninkům, tak se nám vše vrací v zápase. Jsem neskutečně zklamaný z přístupu a chování některých hráčů. Helas bojoval o každý míč a jejich brejky vždy nesly velké nebezpečí a zaslouženě zvítězil. Skvěle zachytal brankář Konečný. Do krize jsme se dostali sami a jen zlepšeným přístupem se z ní můžeme dostat."

David Cupák (kapitán Helasu Brno): "Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a to se potvrdilo. První větší šanci jsme měli my, ale nevyužili jsme ji. V dalším průběhu prvního poločasu byly Litoměřice lepší a dostali se zaslouženě do vedení. Nás podržel celý zápas dobře chytající brankář Konečný. Druhý poločas už se hrál otevřenější futsal na obě strany. Domácí byli častěji na míči a my hrozili především z brejkových situacích, které jsme třikrát dobře vyřešili a šli do vedení. Byli jsme produktivní a to rozhodlo o našem vítězství. Zápasu by asi více slušela remíza."

Gardenline Litoměřice – Helas Brno 2:4 (1:0)
Branky: 17. Krok (Hrdý), 26. Tichý (Vagnao) – 25. Mužík (D. Cupák), 31. Ovčačík (Konečný), 34. Mužík (D. Cupák), 38. Outrata.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Kde se hrálo

Lovosice | Chemik

Více
Adresa U stadionu 1022, 410 02 Lovosice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 700 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 416532491