Začátek zápasu mezi Chrudimí a Teplicemi byl opatrný, Teplice se soustředily na kvalitní defenzívu a Chrudimské dlouhou dobu nepouštěly do žádné výraznější šance. Přesto si v deváté minutě zápasu nedokázaly pohlídat Maxe, který tak rozpoutal svůj střelecký večer. Následně se třináctinásobný šampion české ligy rozjel a slušně zaplněnou chrudimskou halu těšil kvalitním výkonem. O dvě minuty později zakončil z pravé strany přesně do bližší šibenice Matěj Slováček, chvíli poté upravil na poločasových 3:0 druhým gólem v zápase Max.

A to nebylo od služebně nejstaršího brazilského hráče v dresu Chrudimi všechno. Kvalitním důrazem dokonal ve 25. minutě hattrick a upravil již na 4:0 pro ERA-PACK. Brankář Litviněnko si během druhé půlky musel připsat řadu kvalitních zákroků, díky kterým svůj tým podržel. Dokonce chytil i teplickému Nenemu pokutový kop. A následně již s klidem sledoval jak Felipe, Lukáš Rešetár a Michal Mareš prostřelili gólmana Kalinu na straně druhé a dovršili tím hladké vítězství Chrudimi v poměru 7:0!

HODNOCENÍ ZÁPASU:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „S kvalitním soupeřem jsme odehráli dobrý zápas. Drželi jsme rytmus hry, hlavně díky vysokému nátlaku naší obrany, také v útočné fázi se námi dařilo. Myslím si, že výkony Teplic budou mít ještě vzrůstající tendenci a bude to jeden z týmů bojujících o titul. S výkonem jsme spokojeni, nyní máme deset dní na přípravu na následující těžká utkání v poháru a v lize.“

Branky: 9. Max (Felipe), 11. Slováček (Koudelka), 15. Max (Felipe), 25. Max (Rešetár), 31. Felipe (Rešetár), 32. Rešetár (Max), 38. M. Mareš (Felipe).
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma