Začátek zápasu mezi Chrudimí a Teplicemi byl opatrný, Teplice se soustředily na kvalitní defenzívu a Chrudimské dlouhou dobu nepouštěly do žádné výraznější šance. Přesto si v deváté minutě zápasu nedokázaly pohlídat Maxe, který tak rozpoutal svůj střelecký večer. Následně se třináctinásobný šampion české ligy rozjel a slušně zaplněnou chrudimskou halu těšil kvalitním výkonem. O dvě minuty později zakončil z pravé strany přesně do bližší šibenice Matěj Slováček, chvíli poté upravil na poločasových 3:0 druhým gólem v zápase Max.

A to nebylo od služebně nejstaršího brazilského hráče v dresu Chrudimi všechno. Kvalitním důrazem dokonal ve 25. minutě hattrick a upravil již na 4:0 pro ERA-PACK. Brankář Litviněnko si během druhé půlky musel připsat řadu kvalitních zákroků, díky kterým svůj tým podržel. Dokonce chytil i teplickému Nenemu pokutový kop. A následně již s klidem sledoval jak Felipe, Lukáš Rešetár a Michal Mareš prostřelili gólmana Kalinu na straně druhé a dovršili tím hladké vítězství Chrudimi v poměru 7:0!

HODNOCENÍ ZÁPASU:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „S kvalitním soupeřem jsme odehráli dobrý zápas. Drželi jsme rytmus hry, hlavně díky vysokému nátlaku naší obrany, také v útočné fázi se námi dařilo. Myslím si, že výkony Teplic budou mít ještě vzrůstající tendenci a bude to jeden z týmů bojujících o titul. S výkonem jsme spokojeni, nyní máme deset dní na přípravu na následující těžká utkání v poháru a v lize.“

Branky: 9. Max (Felipe), 11. Slováček (Koudelka), 15. Max (Felipe), 25. Max (Rešetár), 31. Felipe (Rešetár), 32. Rešetár (Max), 38. M. Mareš (Felipe).