Zápas, který se nepovedl domácím, hostům a bohužel ani rozhodčím, tak by se dal charakterizovat souboj 7. kola 1. FUTSAL ligy mezi Mělníkem a Plzní. Už v první půli viděli diváci celkem 10 branek a po dvaceti minutách svítilo na ukazateli tenisové skóre 6:4 pro Plzeň. Domácí vedli 2:0, Plzeň ale skóre otočila.

Po změně stran to Olympik zkoušel bez brankáře a hosté trestali. Hned čtyřgólový zápas tak prožil Tomáš Vnuk, hattrick slavil Michal Holý a Tomáš Abrham si připsal dvě branky podobně jako Jan Křemen.

Trenér Interobalu David Frič byl přes vysokou výhru po utkání nespokojený: "Z tohoto zápasu si můžeme vzít jediné pozitivium, a to jsou tři body. To, co se dnes v hale odehrávalo, nemělo s futsalem nic společného ve všech směrech. Musíme rychle zapomenout a vrátit se k naší pracovitosti a zodpovědnosti. Tento výkon nám na pozice, o které chceme hrát, nebude stačit."

Trenér Olympiku Pavla Šubu mrzely individuální chyby hráčů: „Zápas jsme začali parádně. První dvě šance a dvě branky, po kterých jsme vedli 2:0. Poté bohužel přišel nesportovní moment, kdy si David Frič vzal do pusy Gabča, kterého verbálně obvinil z něčeho, co asi sám provádí druhým. Pepu to natolik vytočilo a rozhodilo, že byl několik minut úplně mimo a s ním i ostatní hráči, čehož Plzeň využila k otočení výsledku. A i když se nám dvakrát podařilo v zápase snížit na rozdíl dvou branek a dostat se do hry, tak vždy přišel vlastní políček v podobě neskutečné chyby a gól v naší síti. Závěr už byl jen očistec a hrozivých třináct inkasovaných branek.“

Výhra 13:6 v Mělníce znamená upevnění třetí příčky v tabulce. Oba celky, které jsou před Interobalem, uvidíme už brzy v hale na Slovanech, nejprve v poháru druhou Spartu a pak v lize v televizním utkání lídra soutěže Chrudim.

SK Olympik Mělník – SK Interobal Plzeň 6:13 (4:6)
Branky: 4. Koubek (Gabčo), 8. Zdržálek, 13. Sváta (Gabčo), 15. Gabčo (Jenč), 24. Gabčo (Sváta), 28. Gabčo (Zdržálek) – 10. Vnuk (Holý), 12. Holý, 12. Abrham (Sláma), 14. Abrham (Havel), 15. Štrajt, 17. Sláma (Koc), 22. Abrham (Štverák), 22. Abrham (Křemen), 33. Vnuk (Křemen), 33. Vnuk (Štverák), 35. Křemen (Vnuk), 39. Vnuk, 40. Křemen (Vnuk).
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044