Bleskovým úderem se ujali dpmácí vedení. Zdálo se, že litoměřičtí zdárně vykročili za dalšími třemi body. Do přestávky bylo srovnáno a po ní dokonali hosté obrat a dokonce vedly o dva góly. Domácím se sice podařilo srovnat krok, ale překlopit vedení na svou stranu se jim nepodařilo. Přesto si pozici lídra v neúplné tabulce udrželi.

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Zápas jsme absolutně nezvládli! Bez pohybu, bojovnosti a proměnování vyložených šancí se vyhrát nedá. Celý zápas měl velmi slabou úroveň, z čehož jsem zklamaný. Česká Lípa hrála to, co jsem očekával, hráli z hlubokého bloku a my jsme se tam nedokázali dostat, a když už se nám to povedlo, tak svou nemohoucností nebo skvělými zákroky gólmana Kirova jsme gól nedali. Gratuluji Démonům k bodu a my se musíme zamyslet a začít opět trénovat na odstranění chyb. Mrzí mě zranění Matheuse, ale věřím že bude v pořádku. Čekají nás další zápasy, ve kterých se budeme snažit opět naplno bodovat!"

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa):"Dnešní zápas byl nesmírně těžký a velice si vážíme toho, že si z Litoměřic odvážíme bod po třech velice těžkých kolech, které máme za sebou. Možná jsme mohli vytěžit i více, ale máme alespoň bod. Byli jsme koncentrovaní na obranu a musím kluky pochválit, zmákli jsme to na jedničku. Brankář Kirov nás několikrát podržel a myslím si, že kluci se mu odměnili tím, že byli produktivní, a dali jsme tak těžkému soupeři tři góly. Litoměřice mají velice silný tým a troufnu si tvrdit, že je to pro mě velký favorit na titul."

Gardenline Litoměřice - Démoni Česká Lípa 3:3 (1:1)
Branky: 3. Hrdý (Kovács), 25. Kovács (Graciano), 33. Vagnao (Graciano) – 10. Bejda (Havrda), 22. Havrda, 24. Havrda
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

 

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma