Domácí futsalisté ukázali, že mají před play off parádní formu. Dvěma góly do sítě Nejzbachu se zaskvěli Brazilci Two a Taverna. Hosté vinou porážky připravili o play off a po dlouhých letech v něm budou chybět.

Litoměřice se ve čtvrtfinále play off CHANCE ligy postaví pražské Spartě. Jejich hala v Lovosicích bude minimálně dvakrát vyprodaná.

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Utkání bylo volnějšího tempa. Kvalitně jsme kombinovali a byli silní na míči. Trochu jsme měli okna v defenzívě, v play off musíme být koncentrovaní. Třetí místo po základní části je super, ale teď se teprve ukáže, jak na tom jsme.“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Začali jsme dobře a dostali jsme se do vedení. Jenže pak jsme udělali to samé, co celou sezonu. Udělali jsme dvě hrubé chyby a domácí výsledek otočili. Ještě jsme dokázali korigovat na dva-tři, ale druhý poločas se nám vůbec nepovedl. Nebyli jsme schopni zkorigovat výsledek. Domácí vyhráli zaslouženě a gratuluji jim ke třetímu místu.“

Gardenline Litoměřice – Nejzbach Vysoké Mýto 7:3 (4:2)

Branky: 5. Two (Danilinho), 8. Hrdý (Taverna), 10. Taverna (Krok), 20. Krok (Hrdý), 23. Sedláček (Taverna), 33. Two (Danilinho), 39. Taverna (Vagnao) – 5. Vágner (Kubát), 16. Habrman (Jeníček), 22. Novák (Gerčák)

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma