Domácí futsalisté ukázali, že mají před play off parádní formu. Dvěma góly do sítě Nejzbachu se zaskvěli Brazilci Two a Taverna. Hosté vinou porážky připravili o play off a po dlouhých letech v něm budou chybět.

Litoměřice se ve čtvrtfinále play off CHANCE ligy postaví pražské Spartě. Jejich hala v Lovosicích bude minimálně dvakrát vyprodaná.

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Utkání bylo volnějšího tempa. Kvalitně jsme kombinovali a byli silní na míči. Trochu jsme měli okna v defenzívě, v play off musíme být koncentrovaní. Třetí místo po základní části je super, ale teď se teprve ukáže, jak na tom jsme.“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Začali jsme dobře a dostali jsme se do vedení. Jenže pak jsme udělali to samé, co celou sezonu. Udělali jsme dvě hrubé chyby a domácí výsledek otočili. Ještě jsme dokázali korigovat na dva-tři, ale druhý poločas se nám vůbec nepovedl. Nebyli jsme schopni zkorigovat výsledek. Domácí vyhráli zaslouženě a gratuluji jim ke třetímu místu.“

Gardenline Litoměřice – Nejzbach Vysoké Mýto 7:3 (4:2)

Branky: 5. Two (Danilinho), 8. Hrdý (Taverna), 10. Taverna (Krok), 20. Krok (Hrdý), 23. Sedláček (Taverna), 33. Two (Danilinho), 39. Taverna (Vagnao) – 5. Vágner (Kubát), 16. Habrman (Jeníček), 22. Novák (Gerčák)

Kde se hrálo

Lovosice | Chemik

Více
Adresa U stadionu 1022, 410 02 Lovosice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 700 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 416532491