V 9. minutě poslal Spartu do vedení Kovács a nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo konat překvapení. Jenže ve 14. minutě vyrovnal novic v hradeckém dresu J. Novotný a do přestávky výsledek otočil z desítky Zdržálek. Po přestávce se Došovi podařilo vyrovnat, ale ve 30. minutě vrátil domácím vedení Semerád. Vítězství se nakonec Východočeši nedočkali, jelikož dvě minuty před koncem vyrovnal na konečných 3:3 Doša.

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Zápas se mi hodnotí velmi těžko. V první řadě byl z naší strany odchozený a bez bojovnosti. Asi jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Musíme se zamyslet a v kabině přehodnotit některé věci, neboť s takovým výkonem se nemůžeme a nesmíme prezentovat. Jsem zklamaný z přístupu k zápasu. Věřím, že se to už nebude opakovat.“

Miroslav Semerád (asistent trenéra MADOS MT Hradec Králové): "Zápas jsme odmakali a nebýt trochu smolného gólu při power play hostí, mohli jsme pomýšlet na vítězství. Chtěli jsme se s domácím publikem rozloučit kvalitním výkonem a myslím, že se nám to podařilo, za což bych chtěl hráčům poděkovat. Je sice těžké v naší situaci se motivovat, ale o to více jsem rád, že jsme k zápasu přistoupili zodpovědně a plnili to, co jsme si řekli. Spartě přeji hodně zdaru do play off."

Mados Hradec Králové - Sparta Praha 3:3 (2:1)

Statistiky

Kde se hrálo

H. Králové | SH Třebeš

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kategorie Kategorie A
Kapacita 500 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 495221913