Spartě se od začátku zápasu dařilo a postupně si vypracovala náskok 4:0. V prvních třech brankách měl prsty Křemen. Dvě minuty před přestávkou sice snížil Jeníček, ale čtyřbrankový náskok vrátil Spartě v 19. minutě Kubelka.

Na začátku druhé půle zvýšil Doša na 6:1, ale pak začala velká stíhací jízda Nejzbachu, který čtyřmi góly v rozmezí sedmi minut snížil na 5:6. Vyrovnání však v posledních minutách odmítli Kovács s Došou.

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Šlo o zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme Spartě darovali vítězství. Z pěti branek, které nám Pražané vstřelili, jsme jim čtyřikrát nahráli. Buď chodili do přečíslení nebo sami na bránu. My jsme se také snažili zakončovat, ale bohužel náš problém je, že nedokážeme vstřelit branku. I když jsme na střely vyhráli dvacet ku deseti, tak jsme po první půli prohrávali jedna-pět. Ve druhé půli se hra otočila, konečně jsme začali dávat góly a snížili jsme až na rozdíl jednoho gólu. Při power play však nejzkušenější hráč udělal chybu, která možná zaváněla faulem, ale zkrátka se to nemělo stát. Sparta nám utekla dvě minuty před koncem o dva góly a bylo rozhodnuto. Je to škoda. Za druhý poločas jsme si remízu zasloužili. Musíme pracovat dál a porvat se o body v Třinci.“

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Zvládli jsme důležitý zápas. Myslím si, že jsme byli v prvním poločase jednoznačně lepší a rozdíl mohl být i větší. Druhý poločas jsme začali vlažně a soupeř se dostal do zápasu. Nemyslím si, že by byl Nejzbach lepší, ale my jsme si mysleli, že už je po zápase. Po oddechovém času jsme opět začali hrát svou hru a dohráli jsme zápas do vítězného konce. Podali jsme zodpovědný výkon a bojovný výkon. Zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji hráčům za přístup k zápasu.“

Nejzbach Vysoké Mýto – AC Sparta Praha 5:8 (1:5)