Zápas začal vlastní brankou domácího týmu, ale Hradec v 10. minutě vyrovnal na 1:1 po trefě Berana. Po přestávce poslal domácí do vedení Semerád, ale za hosty ještě srovnal Diego Fogaca. Překvapení přišlo dvě minuty před koncem. Nejprve vrátil domácím vedení Habrman a v poslední minutě senzační tři body pečetil Šejvl. Vedení zručského klubu se nakonec muselo omluvit svým fanouškům.

Michal Stříž (trenér Mados MT Hradec Králové): „Obrovská spokojenost, proti Benagu jsme podali kolektivní výkon, který nás dovedl k výhře. Myslím si, že soupeř trochu podcenil naše postavení v tabulce a také poslední výsledek z Litoměřic. Obrovsky jsme se zvedli po té první brance a po naší bojovnosti jsme si poté vyhrát zasloužili. Byl jsem z výkonu nadšený a klukům to hrozně přeji. Tyto důležité body by nám mohly pomoct odrazit se k lepším výsledkům!“

Ago Simitči (asistent trenéra FC Benago Zruč n. S.): „K zápasu se mi hovoří velmi těžce, protože přístup hráčů nedovedu pochopit. Proti Plzni nechají na palubovce duši, nastřílejí sedm branek a včera branku netrefíme, nebo spíše jako bychom branku trefit nechtěli. To pak trenér těžko může něco udělat, když hráči nechtějí. A jestli by si to hráči vůči Benimu dovolili? Už jsem to po zápase také slyšel od některých hradeckých fanoušků. Ale o tom to v tomto případě není. Ostatně hráči trenéra či jeho asistenta respektovat musí, ať to je kdokoliv. Ale pakliže bychom i připustili úvahu tímto směrem, tak proč mi nevrazili nůž do zad už proti Plzni? Tak na to si musí odpovědět oni sami.“

Mados Hradec Králové - Benago Zruč nad Sázavou 4:2 (1:1)