Nový trenér hostí Vlastimil Bartošek tak slavil první výhru. Góly padaly až po přestávce. Ve 26. minutě byl stav 1:1, ale pak hosté utekli na vedení 3:1. Jihomoravané ještě snížili z penalty na 2:3, ale výhru hostí pečetil novic Zapletal.

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín): „Zápas pro nás byl důležitý. Chtěli jsme se odrazit a domácí prohra nás mrzí. V Hodoníně jsme prohráli poprvé v sezóně. Kluci bojovali a ukázali nám kus dobré práce. Škoda některých momentů, které ovlivnily zápas. V prvním poločase neodpískal rozhodčí jasnou ruku a měla být penalta. Ve druhém poločase sudí odpískal faul, ze kterého jsme dostali gól. Šlo o hrubé ovlivnění zápasu. Za stavu jedna-dva jsme šli do power play a po naší nekoncentrovanosti s přemírou snahy při nepřipravené akci jsme dostali třetí gól. Zápas byl v tu chvíli rozhodnutý. Škoda, protože kluci bojovali. Zápas mohl skončit úplně jinak. Mohli jsme se radovat nebo alespoň remizovat s dobrým soupeřem. Když se lámal zápas, tak už byli na palubovce jen Brazilci. Z mladých hráčů hrál jen Zapletal, který je velmi zkušeným hráčem.“

Vlastimil Bartošek (trenér Gardenline Litoměřice): „V prvním poločase jsem s naší hrou až tak spokojený nebyl. Chyběl mi především větší tlak na míč. Do druhé půle jsme prostřídali a udělali změnu v rozestavení. Důležité bylo, že jsme rychle odpověděli na branku domácích. Závěr utkání jsme zvládli velmi dobře a vezeme důležité body.“

Tango Hodonín - Gardenline Litoměřice 2:4 (0:0)