Benago opět rozehrálo zápas lépe a už v první minutě otevřel skóre z dorážky Brahimi. Pak začaly jiskřit emoce. Max srovnal v 7. minutě parádní ranou na 1:1 a o tři minuty déle poslal ERA-PACK do vedení R. Mareš, který si počíhal na zadní tyči. V 11. minutě už domácí vedli 3:1, když se prosadil po individuální akci Rešetár. Ten samý hráč se trefil i do prázdné brány a za stavu 4:1 hostům tekli nervy. Střídačku Benaga musel opustit trenér brankářů Klíma a Marcelo si znepřátelil vyprodané hlediště. Dvě minuty před přestávkou ještě Belej z desítky snížil na 2:4, ale vzápětí se prosadil Sidnei a ERA-PACK si nesl do kabin tříbrankový náskok – 5:2.

Benago začalo druhý poločas hrou bez brankáře, ale hned po třech minutách inkasovalo do prázdné brány, když Rešetár ještě vylepšil pozici pro Dentinha – 6:2. Zručští za dvě minuty reagovali gólem. Opět se trefil nejlepší střelec a nejproduktivnější hráč play off Michal Belej – 6:3. Benago se vrátilo do hry ve 30. minutě, když na rozdíl dvou branek snížil Marcelo.

Neskutečnou chybu udělali rozhodčí před a hned po gólu Koudelky na 7:4. Druhou žlutou kartu totiž obdržel Marcelo, ale nebyl vyloučen. Za přehnanou radost z gólu uviděl druhou žlutou kartu i domácí Koudelka, ale sudí zřejmě na revanš nevyloučili ani jeho. A tak se hrálo dál a Brahimi ve 34. minutě znovu snížil na rozdíl dvou branek – 7:5. Tento stav se už do konce zápasu nezměnil a Chrudim mohla začít slavit.

FK ERA-PACK Chrudim – FC Benago Zruč n. S. 7:5 (5:2)

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma