Krokodýl se ujal vedení ve 13. minutě zásluhou Michala Mareše, ale minutu po jeho trefě srovnal na poločasových 1:1 plzeňský Hibler. Po přestávce domácí totálně propadli a inkasovali hned pět branek.

Trenér domácího celku Marek Kopecký byl hodně naštvaný: „Plzni stačil podprůměrný ligový výkon k tomu, aby porazila trapný Krokodýl. První poločas ještě ušel, ale nebyli jsme schopni dát gól. Měli jsme i nějaké šance, vedli jsme jedna-nula, ale Plzeň z pološance vyrovnala. Na začátku druhého poločasu jsme inkasovali hloupý gól. Od té doby jsme byli příšerní. Nechci snižovat výkon Plzně, ale stačil jí podprůměrný výkon. My jsme podali velmi špatný výkon. Už se těším na konec sezóny. Zaplaťpánbůh, že jsme udělali body na podzim. Náš tým je momentálně ve špatném stavu a má střeleckou nemohoucnost.“

„Přijeli jsme si pro bod a máme tři. Z tohoto pohledu jsem velmi spokojený,“ usmíval se trenér Plzně Petr Kučera. „Ze začátku zápasu byl Krokodýl lepší a my jsme měli štěstí. Byli jsme pod tlakem a nás podržel Ondra Sochůrek. V průběhu prvního poločasu jsem prostřídal, což pomohlo. Pomoh nám Pavel Stejskal. Ve druhém poločase rozhodly dva rychlé góly na tři-jedna. Zápas jsme pak dohrávali v klidu,“ dodal trenér hostí.

FC Rádio Krokodýl Brno – SK Interobal Plzeň 1:6 (1:1)

Kde se hrálo

Brno | TJ Tatran

Více
Adresa Neužilova 35, 625 00 Brno-Bohunice
Kategorie Kategorie A
Kapacita 250 sezení / 80 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 605950034