Skóre zápasu otevřel domácí Záruba a na 2:0 zvyšoval v 17. minutě Taverna. Ještě před přestávkou přidal třetí gól ERA-PACKu Max. Po přestávce dvakrát udeřila Plzeň a zápas zdramatizovala. Nejprve snížil Mižár a po něm se trefil Štrajt. Místo vyrovnání však Chrudim rozhodla, když se ve 32. minutě radoval Felipe – 4:2.

Petr Horák, sportovní manažer Chrudimi: „Já osobně jsem nejednoznačný výsledek očekával. Příčinou je naše střelecká nemohoucnost. Výborný výkon podal brankář hostí a někteří naši hráči zahráli hluboko pod své možnosti. Nicméně nechci snižovat herní kvalitu soupeře, zejména ve druhém poločase. Líbil se mi akorát výkon Radima Záruby.“

Petr Kučera, trenér Plzně: „Neměli jsme co ztratit. Začátek zápasu jsme přežili. Chrudim měla velký tlak. Zápas se mohl rozhodnout už v prvních pěti minutách, ale domácí góly nedali. Poté jsme vyrovnali hru, jenže na konci první půle jsme dostali dva slepené góly a prohrávali jsme nula-tři. To byl docela rozdíl, ale ve druhém poločase jsme odehráli povedený zápas a domácí se museli bát až do konce. Domácí nastřelili sice spousty tyček a břeven, ale i my jsme na konci zahodili dvě velké šance. Utkání jsme odehráli se ctí. Výsledek je pro nás dobrý. Neodjíždíme spokojení, ale dokázali jsme odehrát vyrovnané utkání na půdě našeho budoucího mistra.“

FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň 4:2 (3:0)